عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / برنج بینام محلی / مراکز خرید عمده برنج بینام محلی

مراکز خرید عمده برنج بینام محلی

در ابتدا به توضیح برخی از ویژگی های برنج بینام می پردازیم. این محصول از تغییرات ژنتیکی برنج های ایرانی به دست آمده است. این برنج بعد از پخته شدن نرم و خوش خوراک است اما به دلیل ساختاری که دارد دچار تورم و گرد شدن می شود؛ و به همین دلیل اغلب از بازار فروش خوبی برخوردار نیست. طبیعتا قیمت این برنج از سایر برندها ارزان تر است. این نمونه به دلیل این که روی آن تغییرات ژنتیکی رخ داده؛ برای مصارف خانگی و استفاده به عنوان پلو پیشنهاد نمی شود. این برنج بیشتر برای غذاهایی بهتر است که این غلات در آن یک ماده ی اولیه به شمار می رود. خرید عمده برنج بینام به تمام مصرف کنندگان پیشنهاد می شود. 

مراکز خرید عمده برنج بینام محلی

خرید برنج بینام در هرکجای کشور

خرید برنج بینام در هرکجای کشور استان مازندران مرکز برنج بینام در کشور بشمار می رود؛ چرا که این محصول اغلب در آن جا به عمل می آید. توجه داشته باشید که اگر قصد خرید عمده برنج بینام(کشت دوم)داشته باشید باید، به استان هایی که این نمونه در آن جا به مقدار زیادی کاشت می شود رجوع کنید.

استان های مازندران و گیلان بیشترین مقدار کشت را دارند؛ و به طور کلی مرکز این محصول در کشور می باشند. اگر قصد خرید برنج بینام در هر کجای کشور را دارید، حتما به دنبال یک تامین کننده معتمد بروید. خرید به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولیدی برای مشتری مناسب و مقرون بصرفه خواهد بود. 

تامین کننده برنج بینام اعلا به قیمت روز

تامین کننده برنج بینام اعلا به قیمت روزاگر قصد خرید یا فروش برنج بینام اعلا را دارید، باید به دنبال شرکت هایی که تامین کننده برنج بینام اعلا هستند بروید و باید توجه داشته باشید؛ که این شرکت ها این نمونه را به قیمت روز به فروش می رسانند یا نه.

هم چنین می توانید از طریق جستجو در سایت ها، از قیمت های فروش برنج بینام با خبر شوید. در اینجا برخی از اسامی و راه های ارتباطی با فروشنده های برنج های بینام اعلا آورده شده است.

 اگر قصد خرید و صادر کردن محصول را دارید، می توانید وارد سایت شرکت ها شوید و شرایط صادرات را مطلع شوید و با ثبت سفارش در سایت خرید خود را انجام دهید و اگر می خواهید به صورت حضوری مراجعه کنید.

عرضه کننده مستقیم برنج بینام هاشمی

عرضه کننده مستقیم برنج بینام هاشمیدر این محصول هم تفاوت هایی وجود دارد، مثلا این که این که این برنج کشت اول باشد یا دوم؟ در کجا کاشته شده باشد و آن جا چه آب و خاکی داشته باشد؟

برنج بینام بسته به شرایط و مکان هایی که در آن کشت شده، به برنج بینام هاشمی، طارم، برنج بینام امراللهی، برنج بینام علی کاظمی شناخته می شود.

این غلات در گذشته بیشتر توسط گیلانی ها کشت می شد، اما به تدریج جای خود را به برنج بینام هاشمی داد. زیرا این نمونه هم بیشتر محصول می دهد و هم در برابر آفات مقاوم تر بود.

برنج هاشمی کشت دوم، دارای خصوصیات زیر است:

  • عطر و طعم بهتری دارد.
  • پخت مجلسی تر و بشقاب پسند تری دارد.
  • دانه شکم سفید زیاد دارد که طبیعی است.
  • قیمت آن بیشتر است.

شرکت دانه سالار دیلم در زمینه ی تولید و فروش این غلات از شرکت های موفق در این زمینه است.

مرکز فروش تخصصی برنج بینام امراللهی

مرکز فروش تخصصی برنج بینام امراللهیبرنج بینام امراللهی را می توانید؛ به صورت عمده و قیمتی مناسب از مرکز فروش برنج توسکا که واقع در روستای پهناب است مراجعه کنید. برنج توسکا، مرکز تولید برنج کشت دوم در استان مازندران است. شما می توانید انواع برنج بینام به قیمت روز را از وب سایت برنج توسکا دنبال کنید.

البته قیمت برنج بینام امراللهی هم بستگی به شرایط کشت آن هم تفاوت هایی دارد؛ اگر برنج امراللهی کشت اول باشد، قیمت آن از قیمت برنج طارم کمی ارزان تر خواهد بود. ولی اگر برنج امراللهی کشت دوم باشد، قیمت این برنج از تمام برنج های مازندران گرانتر خواهد بود. برنج کشت دوم امراللهی به دلیل عطر و پخت عالی آن،به عنوان بهترین برنج مازندران، شناخته می شود.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا