عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج راتون / مراکز فروش برنج راتون هاشمی

مراکز فروش برنج راتون هاشمی

مازندران از مراکز اصلی فروش برنج راتون در ایران است. در بین برنج های ایرانی برنج راتون هاشمی در صدر فروش برنج های راتون یا همان کشت دوم قرار گرفته دارد. امروزه دسترسی به مراکز فروش برنج راتون هاشمی به راحتی امکان پذیر است تنها کافیست که به دهکده جهانی اینترنت وصل شوید و از طریق سایت های اینترنتی با این مراکز ارتباط حاصل نمایید.

مراکز فروش برنچ راتون هاشمی

برنج راتون هاشمی بهتر است یا برنج طارم؟

برنج راتون هاشمی بهتر است یا برنج طارم؟ در ابتدا به توضیحی کوتاه از برنج راتون بپردازیم. برنج راتون از روشی به دست آمده است که کشاورزان بدون استفاده از هیچگونه سم و یا کود آن را تولید نموده اند بنابراین برنج راتون محصولی کاملا ارگانیک و سالم است.
برنج هاشمی در رده دوم مرغوب ترین برنج های ایرانی قرار دارد یعنی بعد از برنج صدری است. برنج راتون هاشمی دانه های کشیده و رنگی تیره تر از برنج معمولی دارد همچنین برنج راتون هاشمی یک مقدار چاق تر از برنج های دیگر می باشد. این برنج از با کیفیت ترین برنج های ایرانی است که همواره طعم و عطر بی نظیرش محبوب تمامی مصرف کنندگان بوده است.
اما برنج طارم؛ این برنج یکی از قدیمی ترین انواع برنج ایرانی تولید شالیزار های خطه شمال بوده است. برنج طارم یکی از ارقام بومی برنج مازندران است که کیفیت بسیار عالی دارد. برنج طارم انواع زیادی دارد که برنج روشن طارم از پر مصرف ترین برنج داخل کشور است.
برنج های که با نام طارم در بازار وجود دارند کیفیت پایین تری نسبت به برنج هاشمی دارند.
برنج راتون هاشمی در مقایسه با برنج طارم عطر و بوی بالاتری دارد و نیز قدرت پخت در برنج راتون هاشمی بیشتر از طارم است.

عرضه کننده برنج معطر راتون هاشمی

عرضه کننده برنج معطر راتون هاشمی در بازار ایران انواع برنج مرغوب در حجم بالا کشت می شود که کیفیت های بالا و متنوعی را نیز دارند. اکثر برنج های ایرانی تولید مزارع و شالیزار های شمال کشور می باشند.
برنج معطر راتون هاشمی از بهترین غلات مصرفی در ایران است. مصرف کنندگان این برنج علاوه بر کشت دوم بودن آن (راتون)، به خاطر عطر و طعم بسیار بی نظیرش نیز همیشه آن را انتخاب نموده اند. این روزها فروشگاه های اینترنتی در سطح کشور عرضه کننده انواع برنج درجه یک می باشند، برنج معطر راتون هاشمی در این بین از فروش بالایی برخوردار است. در این فروشگاه ها قیمت برنج راتون هاشمی با توجه به کشت محدود آن، کیفیت پخت بالا و عطر و بوی خوش آن قیمت بالاتری در مقایسه با برنج طارم دارد. برنج معطر راتون هاشمی تقاضای زیادی در کشور های خارجی دارد این برنج در نمایندگی های عرضه کننده برنج ایرانی با قیمت روز به متقاضیان عرضه می شود.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش بالای برنج راتون درجه یک

برنج راتون نسبت به برنجی که در دوره اول برداشت می شود دارای خواصی بیشتر و دوره رشدی کمتری می باشد. تقویت کننده سیستم ایمنی بدن بوده و به واسطه عناصر طبیعی که دا

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا