عرضه برنج شمال
دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم هاشمی / مرکز خرید برنج طارم هاشمی درجه یک

مرکز خرید برنج طارم هاشمی درجه یک

برنج یک گیاه یک ساله است و جزء یکی از غلات پر خاصیت است. یکی از محصولاتی است که انواع گوناگون دارد و یکی از نمونه های آن را برنج طارم هاشمی درجه یک می گویند. امروزه شرکتی که برنج هاشمی را تولید می کند در بسته بندی خاصی است. در بیشتر فروشگاه ها برنج هاشمی ۱۰ کیلویی برای فروش است و شما اگر به مقدار کم می خواهید خرید کنید می توانید آن را تهیه کنید.

مرکز خرید برنج طارم هاشمی درجه یک

میزان کیفیت برنج طارم هاشمی درجه یک

میزان کیفیت برنج طارم هاشمی درجه یک برنج یکی از محصولاتی است که بیشتر در مناطق آسیایی و کشورهایی که آب و هوای مرطوب و فصل های پر بارشی است میروید. ایران یکی از کشورهایی است که از همان زمان قدیم معروف به تولیدکننده برنج بوده و محصول خود را به کشورهای دیگر هم صادر می کرده است. برنج انواع گوناگونی دارد و استان گیلان یکی از استان های شمالی کشور است که کشت برنج در آن رونق دارد. برنج هاشمی گیلان یکی از انواعی است که در آن منطقه تولید میشود که خیلی هم پر طرفدار است. 

امروزه مردم از برنج به عنوان یکی از وعده های غذایی اصلی خود استفاده می کنند. استان های گیلان و مازندران یکی از تولیدکنندگان بزرگ کشور هستند که سالیانه ۸۰ درصد تولید برنج ایران در این دو استان تولید می شود. 

برنج هاشمی نسبت به برنج های دیگر خوشه های بلندتری دارد و ساقه آن نازک تر از خوشه های برنج معمولی بوده است.  این برنج انتهای گرد و کمی تپل تر از برنج های دیگر است.

میزان کیفیت برنج هاشمی درجه یک خیلی زیاد است و هنگام پخت هم بوی خیلی خوب و هم طعم عالی دارد، این برنج توسط کشاورزان گیلانی کشف شده است و از کشورهای خارجی وارد نشده است. برنج هاشمی امروزه جزء یکی از بهترین و پرفروش ترین برنج هایی است که هم به دلیل معروفیت و هم به دلیل خوش پخت بودن آن طرفدار زیادی دارد و کشاورزان از کشت این برنج سود خوبی دریافت می کنند. 

بیشتر مردم مناطق شمالی کشور به کشاورزی مشغول بوده و درآمدشان از کاشت این محصول است. 

سفارش عمده برنج طارم هاشمی درجه یک

سفارش عمده برنج طارم هاشمی درجه یک در این سالها برای اینکه مردم شهرهای دیگر هم برای اینکه بتوانند از برنج های منطقه شمالی استفاده کنند کشاورزان شمالی برای خود مانند یک نمایندگی در هر شهری افتتاح کردند که همه بتوانند از این محصول پرطرفدار استفاده کنند. شما هم برای سفارش عمده طارم هاشمی درجه یک می توانید به آنها مراجعه کنید، چراکه طارم هاشمی برنج دانه درشت است که تقاضا برای آن زیاد است.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج ایرانی

قیمت برنج طارم هاشمی کشت اول

بازار خرید و فروش برنج طارم هاشمی کشت اول به صورت عمده در استان مازندران …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا