عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / لاشه برنج / مرکز خرید برنج لاشه سرگل

مرکز خرید برنج لاشه سرگل

خرید برنج لاشه سرگل در بازرگانی برنج توسکا با عرضه مستقیم برنج لاشه سرگل از کشاورز به مشتری انجام میگیرد. شما مشتریان برنج لاشه سرگل میتوانید برای خرید و فروش انواع برنج شکسته ایرانی با مجموعه توسکا تماس بگیرید تا در اسرع وقت سفارش شما ارسال شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و همچنین دریافت لیست قیمت برنج لاشه سرگل با مدیرفروش مجموعه توسکا تماس بگیرید.

برنج لاشه سرگل

فروش برنج لاشه سرگل

مرکز خرید و فروش برنج لاشه سرگل در استان مازندران، به عنوان عرضه کننده مستقیم برنج لاشه سرگل در شمال کشور این محصول را به قیمت ارزان تر نسبت به سایر مراکز فروش برنج ایرانی به مشتریان عرضه میکند.

کسانی که توانایی خرید برنج های گران قیمت را ندارند میتوانند از برنج لاشه سرگل از نوع برنج های کیفی استفاده کنند. زیرا این برنج میتواند از انواع برنج ای مرغوب و معطر تهیه شود که برای مشتریان به قیمت ارزان تری تمام شود.

برنج لاشه سرگل

از این محصول مانند مصارف انواع برنج شکسته در تهیه انواع دسر و آش میتوان استفاده نمود، این برنج برای مصارف خانگی و رستوران ها نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

برنج لاشه سرگل ایرانی با توجه به اینکه تمام ویژگی های برنج کامل آن نمونه را دارد، به قیمت مناسب تری به فروش میرسد که برای مصارف خانگی بسیار پرکاربرد است. و میتوان از وجود درصد کمی شکستگی در آن چشم پوشی کرد و برای تهیه انواع پلو از آن استفاده نمود.

اگر قصد خرید برنج لاشه سرگل به صورت عمده را دارید حتما توجه کنید که مراکز خرید و فروش برنج شکسته ممکن است برنج شکسته موردنظرتان را با انواع برنج شکسته و سرلاشه نامرغوب مخلوط کنند تا از قیمت تمام شده برنج بکاهند.

ما در مجموعه توسکا به شما اطمینان میدهیم که سفارشات شما در هر تناژی به صورت سالم و با کیفیت به دستتان میرسد و خریدی آسان و بدون نگرانی را خواهید داشت.

قیمت برنج لاشه سرگل

قیمت برنج لاشه سرگل با توجه به نوع برنج آن و نحوه بسته بندی آن محاسبه میشود. معمولا برنج سرگل به دلیل دانه درشت بودن و پخت مناسبی که دارد به قیمت گرانتری نسبت به انواع برنج شکسته به فروش میرسد.

برنج لاشه سرگل

اما توجه داشته باشید که برنج لاشه سرگل از انواع برنج کامل کم محصول ارزانتر خواهد بود و شما میتوانید این برنج خوشپخت را از بازرگانی توسکا با قیمت ارزان تهیه کنید.

بهتر است خرید برنج لاشه را به صورت مستقیم از کشاورزان شمال کشور انجام دهید تا برنجی کاملا یکدست و خالص بخرید. ما در مجموعه توسکا انواع برنج سرلاشه را از کشاورزان روستای پهناب خریداری میکنیم و با سورت و بسته بندی مناسب آن را به مقصد میرسانیم.

برای سفارش برنج لاشه سرگل خوشپخت باب منزل با قیمت ارزان میتوانید خرید نمونه برنج اینترنتی خود را در مجموعه توسکا انجام دهید تا از کیفیت برنج سرلاشه خوشپخت مطمئن شوید. و پس از تایید نمونه برنج، میتوانید همان محصول را در هر مقداری و به صورت عمده به ما سفارش دهید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش برنج شیرودی

خرید اینترنتی برنج لاشه معطر

برای خرید برنج لاشه معطر طارم از شمال کشور باید به مرکز فروش برنج توسکا …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا