عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج ندا / مرکز خرید و فروش برنج ندا گرگان با قیمت استثنایی

مرکز خرید و فروش برنج ندا گرگان با قیمت استثنایی

اگر به دنبال خرید و فروش برنج ندا با قیمت استثنایی هستید حتما با ما تماس بگیرید.

مرکز خرید و فروش برنج ندا گرگان با قیمت استثنایی

تفاوت برنج ندا گرگان و مازندران

در هر یک از استان های شمالی بخاطر وضعیت آب و هوایی برخی از گونه های برنج نسبت به برخی دیگر بازدهی بهتر دارند.

مثلا از برنج های کیفی برنج طارم هاشمی در مازندران، طارم دم سیاه یا نوک سیاه در گلستان و طارم صدری در گیلان کشت می شود. همچنین از برنج های پرمحصول برنج فجر و ندا در گلستان و برنج شیرودی اغلب در مازندران به خوبی کشت می شود.

اما استان گلستان به برنج های پرمحصول خود معروف است. زیرا در استان گلستان کشاورزان ابتدا به کشت محصولاتی از قبیل گندم و جو می پردازند. سپس بعد از برداشت این محصولات در برج ۳ اقدام به کاشت برنج های پرمحصول به خصوص برنج های ندا و فجر میکنند.

تفاوت برنج ندا گرگان و مازندران

از طرفی دیگر در استان مازندران برنج های پرمحصول اغلب در برج ۲ نشاکاری میشوند.

با توجه به توضیحات فوق درمی یابیم که برنج ندا گلستان یا برنج ندا گرگان تقریبا جزو برنج های پاییزه به حساب می آید. ولی ندا مازندران این طور نیست. در نتیجه برنج ندا گرگان از عطر و پخت بهتری نسبت به برنج ندا مازندران برخوردار است.

قیمت روز برنج ندا گرگان چقدر است؟

برنج های پرمحصول از ارزانترین برنج های ایرانی موجود در بازار است. در میان برنج های پرمحصول برنج ندا از قیمت مناسبتر و ارزانتری برخوردار است.

قیمت روز برنج های پرمحصول را از مجموعه توسکا می توانید دریافت نمایید. همچنین قیمت روز برنج ندا گرگان را می توانید بصورت روزانه از ما استعلام بگیرید. یادآور می شویم که برنج ندا گرگان بخاطر پخت بهتر نسبت به برنج ندا محلی مازندران از قیمت بالاتری برخوردار است.

قیمت روز برنج ندا گرگان چقدر است؟

خرید و فروش برنج ندا گرگان کار خیلی سختی نیست. چون این برنج در رده ارزانترین برنج های شمال قرار دارد. پس کلاهبرداری در آن کمتر است.

برنج ندا بهتر است یا برنج شیرودی؟

برنج های ندا و شیرودی از برنج های پرمحصول و هم سطح در شمال هستند. اما تفاوت هایی با یکدیگر دارند. برنج ندا از لحاظ ظاهری چاقتر و کوتاه تر از برنج شیرودی است.‌ برنج شیرودی قامت کشیده و درازتری دارد که برنج دانه بلند معروف است.

برنج ندا بهتر است یا برنج شیرودی

پخت برنج ندا و شیرودی تقریبا یکسان است. جوش خوره خوبی دارند. تفاوت اصلی برنج ندا و شیرودی به کیفیت و ماندگاری برنج بعد از پخت مربوط است.

با اینکه هر دو برنج ندا و شیرودی بعد از چندین ساعت بعد از پخت خشک می شوند‌. ولی این موضوع در برنج ندا بیشتر مشاهده می شود. خشک شدن برنج ندا بعد از پخت بزرگترین عیب آن محسوب می شود. همین موضوع باعث ارزان بودن این برنج شده است.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341
Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا