عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / مرکز عرضه برنج ایرانی خوب

مرکز عرضه برنج ایرانی خوب

مرکز عرضه برنج ایرانی خوب طیف های گسترده ای از ارقام مختلف آن را عرضه نموده و با تنوعی که ایجاد کرده حق انتخاب مشتریان را بالا برده است و توانسته بخش بزرگی از بازار را در دست بگیرد. برنج ایرانی از بهترین ارقام برنج در جهان است که دارای عطر و طعم عالی و کیفیت پخت منحصر به فردی می باشد.

مرکز عرضه برنج ایرانی خوب

اطلاعات مفیدی درباره برنج ایرانی

اطلاعات مفیدی درباره برنج ایرانی برنج ایرانی دارای چهار دسته کلی صدری، طارم، گرد و پرمحصول است که مرغوب ترین آنها نوع صدری است که حالت چربی دارد و با کشیدن آن بر روی دست چرب خواهد شد و لذا دارای پروتئین بالایی است. این برنج کوتاه بوده و بعد از پخت و ساعت ها بعد همچنان نرم باقی خواهد ماند.

برنج صدری دارای ارقام مختلف حسن سرایی اعلا، دم سیاه، سالاری، دم سرخ، دم زرد، دم سفید، علی کاظمی، شاه پسند و هاشمی است. نوع هاشمی کشیده تر و نوع دم سیاه دارای عطر بیشتری است، 

برنج طارم یکی دیگر از گونه است که دارای ارقام مختلف طارم سنگی، طارم دیلمانی، موسی طارم، طارم رشتی، اهلمی طارم، محلی، رشتی سرد، امیری، سنگ جو و در انواع سرد و گرم است. لذا نوع طارم محلی از نوع کشیده و بیشترین عطر نیز مختص به نوع موسی طارم است.

گونه های برنج گرد دارای دانه های دایره و کوتاه است که شامل عنبر بو، بینام، حسنی، چمپا بودار، قصرالدشتی، محمدی، غریب، گرده و قشنگه می باشد. برنج پر محصول نیز در موسسات تحقیقاتی از ترکیب چند برنج ایجاد شده است مانند شیرودی و فجر.

تولید کننده برنج ایرانی خوب

تولید کننده برنج ایرانی خوب تولید کننده برنج که در کار فرآوری آن است ارقام مختلفی را از کشاورز خریداری نموده و در کار پاک کردن سورت بندی و بسته بندی آنها و عرضه مستقیم و بدون واسطه در سراسر کشور می باشد.

در بازار علاوه بر نوع برنج تمام دانه نمونه های سرلاشه یا نیم دانه نیز عرضه می شود که از نوع دانه های شکسته شده است که قیمت های مناسب تری دارد. علاوه بر آن نمونه های خرده نیز ارائه می شود که مصارف خاصی مانند تهیه شله زرد و شیر برنج دارد.

برنج بسته به محل کشت و شرایط اقلیمی و آب و هوایی یا نوع خاک آن دارای کیفیت مختلفی است و نوعی که از فریدون کنار است دارای کیفیت های ممتاز می باشد. برنج در بازار در انواع کهنه و تازه عرضه می شود که نمونه های کهنه دارای عطر و طعم و کیفیت پخت بهتری می باشد.

نمونه های برنج کهنه حالتی خشک و سخت و شفاف داشته و در زمان پخت آب بیشتری را جذب نموده و حجیم می شود و ری می دهد ولی نوع تازه حالت گچی دارد و ری کمتری داشته است.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید برنج خوش عطر ایرانی

قیمت خرید برنج خوش عطر ایرانی ارزان استبرنج طارم ارگانیک، از شناخته‌ شده‌ترین انواع برنج کشت شده در کشور ما می باشد که عطر و طعم بی نظیر آن برای هیچ کس از ناشنا

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا