عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم / مرکز عرضه مستقیم برنج طارم استخوانی معطر

مرکز عرضه مستقیم برنج طارم استخوانی معطر

برنج طارم استخوانی معطر در شمال کشور و به ویژه استان مازندران کشت میشود. برای اینکه این محصول را از عرضه کنندگان برنج در شمال کشور به صورت مستقیم از کشاورز تهیه کنید باید با مرکز خرید برنج طارم در شمال کشور ارتباط برقرار کنید.

بازرگانی برنج توسکا واقع در شهرستان جویبار، استان مازندران، بزرگترین عرضه کننده مستقیم برنج طارم استخوانی در شمال کشور میباشد که این محصول را از کشاورز تهیه کرده و با قیمت عمده به مشتریان عرضه می نماید.

برنج طارم استخوانی معطر

قیمت برنج طارم استخوانی شمال

برنج طارم استخوانی با رنگ سفید استخوانی و ظاهری کشیده و بلند دیده میشود که پس از پخت عطر و طعم بسیار عالی خواهد داشت. برنج طارم که در میان سایر برنج های ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار میباشد در میان خریداران و مشتریان برنج ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار میباشد.

تاجران و فروشندگان برنج در شمال کشور که عرضه کننده اصلی برنج میباشند. پس از برداشت برنج از مزارع و تبدیل شالی به برنج سفید اقدام به وارد کردن برنج تازه به بازار برنج میکنند بنابراین تاجران برنج در شمال کشور تعیین کننده قیمت اولیه برنج میباشند.

برنج طارم استخوانی معطر

برنج طارم استخوانی با قیمت ارزانتر را میتوانید از مراکز فروش برنج در شمال کشور تهیه کنید. حتما توجه داشته باشید که با تحقیق کامل نسبت به مراکز فروش، اقدام به خرید برنج به صورت عمده کنید.

چرا که برنج طارم به دلیل شباهت زیاد با برنج های پرمحصول امکان ترکیب و مخلوط کردن آن با برنج های ارزان تر وجود دارد. لذا در ابتدا امر به شناخت دقیق برنج مورد نظرتان بپردازید، تا آن را از نظر ظاهر و عطر و پخت بررسی نمایید.

خرید برنج طارم استخوانی معطر

خرید و فروش انواع برنج طارم به دلیل ارگانیک و درجه یک بودن آن در بازار داخلی و خارجی به صورت گسترده انجام می شود و این محصول نیز به دلیل کیفیت مطلوب به کشورهای دیگر نیز صادر می شود.

برنج طارم استخوانی معطر
نرخ فروش برنج شمالی استخوانی بستگی به مقدار و کیفیت برنج دارد و در صورت خرید عمده از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد.

برنج طارم هاشمی در مجموعه توسکا با کیفیت عالی به شما مشتریان عرضه خواهد شد. پس با خیالی آسوده میتوانید برنج طارم هاشمی عطری درجه یک را از ما بخواهید.

برنج طارم استخوانی که به عنوان برنج های معطر ایرانی شناخته میشود به دلیل عطر و پخت عالی که دارد برای مصارف خانگی، هتل ها، رستوران ها، آشپزخانه ها و … بسیار مناسب خواهد بود.

برای خرید برنج طارم استخوانی معطر با مدیر فروش توسکا تماس بگیرید تا این برنج را به صورت خالص و یکدست تهیه کنید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش برنج شمال

برنج طارم با قیمت مناسب از کجا بخریم؟

خرید برنج طارم اصل به صورت خالص و با قیمت ارزان فقط از تولید کننده …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا