عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / برنج سرلاشه / مرکز فروش برنج لاشه طارم معطر+قیمت

مرکز فروش برنج لاشه طارم معطر+قیمت

خرید و فروش برنج لاشه طارم عطری در شمال کشور به صورت عمده و با قیمت ارزان توسط مجموعه برنج توسکا انجام میشود. برای خرید و دریافت قیمت برنج لاشه طارم با مدیرفروش توسکا تماس بگیرید.

مرکز فروش برنج لاشه طارم معطر+قیمت

مرکز خرید عمده لاشه برنج معطر

به دانه های شکسته برنج که قد آن ها از نصف برنج بیشتر از لاشه گفته میشود. لاشه برنج طارم به دلیل عطر بسیار مطبوع و پخت مناسب به عنوان پرفروش ترین لاشه برنج ایرانی در بازار خرید و فروش برنج ایرانی محسوب میشود.

برنج لاشه طارم در مصارف آشپزخانه ها، رستوران ها و مصارف خانگی بسیار مناسب است. خرید عمده برنج لاشه طارم با قیمت ارزان در استان مازندران، مرکز تولید و عرضه مستقیم برنج شمال، برای خریدار برنج لاشه طارم امکان پذیر میباشد.

مرکز خرید عمده لاشه برنج معطر

مجموعه توسکا به عنوان مرکز خرید عمده لاشه برنج طارم با قیمت مناسب در شهرستان جویبارِ استان مازندران با فروش مستقیم برنج لاشه از کشاورز و به صورت مستقیم از شالیکار توانایی تهیه برنج لاشه در تناژ بالا را دارد.

فروش ویژه برنج لاشه طارم از طریق همین سایت برای شما میسر شده است؛ شما میتوانید این محصول را در کیسه های ده کیلویی نخی خریداری کنید و از خرید خود مطمئن باشید.

قیمت برنج لاشه طارم عطری

برنج لاشه طارم در مقایسه با برنج طارم با قیمت ارزانتری به فروش میرسد و این امر به دلیل دانه های خرد و شکسته این برنج میباشد. لاشه طارم هاشمی از گونه لاشه های پرطرفدار در میان لاشه برنج های ایرانی میباشد.

خرید لاشه طارم

مراکز خرید و فروش عمده برنج لاشه طارم در شمال کشور به دلیل عدم وجود واسطه و دلال در معادلات این محصول را به قیمت ارزانتری به فروش میرسانند.

برای دریافت قیمت روز برنج لاشه طارم معطر با مدیرفروش توسکا تماس بگیرید تا مشاوره خرید رایگان دریافت نمایید.

✅ مجموعه توسکا در هنگام فروش محصولات به شما ضمانت اصالت برنج میدهد و این به این معناست که کلیه محصولات توسکا به صورت یکدست و سالم به دست شما میرسد.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش برنج شیرودی

خرید اینترنتی برنج لاشه معطر

برای خرید برنج لاشه معطر طارم از شمال کشور باید به مرکز فروش برنج توسکا …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا