عرضه برنج شمال
جمعه , آذر ۵ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم / معرفی برنج طارم رمضانی+ قیمت

معرفی برنج طارم رمضانی+ قیمت

خرید و فروش انواع برنج طارم ایرانی در شمال کشور از طریق مرکز فروش برنج توسکا قابل انجام میباشد. برنج طارم رمضانی همان برنج پرمحصول ندا میباشد که اقتصادی ترین و مقرون بصرفه ترین برنج شمالی با ارزانترین قیمت ممکن در بازار است.

معرفی برنج طارم رمضانی+ قیمت

مشخصات برنج طارم رمضانی

انواع برنج های شمال بر اساس میزان محصول دهی به دو نوع تقسیم می شوند:

۱) برنج های کم محصول: غالبا کیفیت بالایی دارند و عطر و پخت بسیار خوبی دارند از این رو کمی گرانتر بوده و مشتریان خاصی به دنبال خرید این برنج ها میباشند. انواع برنج کم محصول همچون برنج طارم هاشمی، برنج طارم محلی، برنج دونوج طارم، برنج کشت دوم امراللهی و… میباشند.

مشخصات برنج طارم رمضانی

۲) برنج های پرمحصول: معمولا عطری و از کیفیت پخت پایین تری برخوردارند. قیمت فروش برنج پرمحصول با توجه به کیفیت پایین تر، ارزان تر میباشد. انواع برنج پرمحصول ایرانی همچون برنج های فجر، برنج شیرودی و برنج ندا میباشند.

مشخصات برنج طارم رمضانی

در میان برنج های پرمحصول برنج ندا در پایین ترین رتبه قرار دارد.‌ برنج ندا با نام برنج طارم رمضانی در بازار عرضه می شود. این برنج به رنگ کریستالی مات می باشد.

برنج طارم رمضانی در ظاهر بسیار شبیه برنج کشت دوم امراللهی است ولی کیفیت بسیار پایینتری دارد. در واقع برنج ندا در پایین ترین رتبه برنج های ایرانی قرار دارد و برنج کشت دوم در رتبه اول جای دارد‌. پخت برنج طارم رمضانی بسیار خوب می باشد ولی بعد از پخت خیلی زود خشک می شود و ماندگاری زیادی ندارد.

ارزانترین برنج شمالی

قیمت انواع برنج ایرانی با توجه به کیفیت برنج محاسبه میشود بنابراین ارزان ترین برنج شمال کیفیت بالایی در عطر و پخت نخواهد داشت.

برنج های کیفی و کم محصول ایرانی در زمره گران ترین برنج شمال به شمار میروند از طرفی انواع برنج پرمحصول ایرانی قیمت مناسب تری دارند. برای مثال برنج فجر از برنج های ارزان قیمت و با کیفیت بسیار عالی میباشد که در مقایسه با برنج های شیرودی و ندا بسیار خوشپخت و مجلسی میباشد.

ارزانترین برنج شمالی

برنج طارم ندا یا طارم رمضانی عطر بسیار ضعیفی دارد. همچنین با اینکه هنگام پخت به خوبی جوش میخورد ولی خوش طعم نمی باشد. این عوامل سبب شدند تا برنج طارم رمضانی به عنوان ارزانترین برنج شمالی شناخته شود.

قیمت روز برنج طارم رمضانی

برنج طارم رمضانی به عنوان ارزانترین برنج ایرانی در شمال خرید و فروش می شود. قیمت مناسب و مقرون به صرفه برنج ندا باعث شده تا اکثرا خرید و فروش این نوع برنج بصورت تناژ بالا صورت گیرد.

قیمت روز برنج طارم رمضانی

هنگامی که برنج طارم رمضانی از کشاورز خریداری می شود باید سورت و بسته بندی گردد. سپس برنج ندا درجه یک بصورت بسته بندی شده در کیسه های ۱۰ کیلویی به مشتری عرضه می گردد.

قیمت روز برنج طارم رمضانی را می توانید از مشاورین فروش برنج توسکا دریافت نمایید. یکی از مزیت های بزرگ در خرید برنج طارم رمضانی بحث خالص بودن آن است. عموما در فروش برنج طارم رمضانی این برنج را با دیگر برنج ها ترکیب نمی کنند. زیرا با ترکیب برنج ندا با یک برنج دیگر (گرانتر) قیمت تمام شده برنج نهایی بالا می رود.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت برنج طارم مازندران ۱۴۰۰

قیمت روز برنج های شمالی به ویژه قیمت برنج طارم مازندران در سال ۱۴۰۰ از …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا