عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج شیرودی / پخش برنج شیرودی و برنج هاشمی | عوامل دخیل در قیمت گذاری آن

پخش برنج شیرودی و برنج هاشمی | عوامل دخیل در قیمت گذاری آن

برنج شیرودی یکی از گونه های اصیل و پر محصول مازندران و گلستان است. برنج شیرودی از نظر ظاهری به برنج هاشمی شبیه است ولی در پخت با هم فرق دارد. مبدا پخش برنج شیرودی و برنج هاشمی  استان مازندران و گلستان می باشد. عومل زیادی در قیمت گذاری آن ها دخیل است. یکی از این عوامل، خرید به صورت عمده و به صورت مستقیم از تولید کننده و حذف واسطه ها که باعث می شود قیمت برنج مقرون به صرفه تر در بیاید. نحوه ی پرداخت ، میزان سفارش، نحوه خرید، نوسانات ارزی، کیفیت، کهنگی و … از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری این نوع از برنج ها است. برنج شیرودی با توجه به قیمت مناسب در بین برنج های ایرانی یکی از گزینه های به صرفه برای رستوران ها و ارگان های دولتی است.           

پخش برنج شیرودی و برنج هاشمی | عوامل دخیل در قیمت گذاری آن

پخش برنج شیرودی و برنج هاشمی در شمال

پخش برنج شیرودی و برنج هاشمی در شمالبرنج شیرودی مثل برنج هاشمی، به دلیل مقاومت خوب نسبت به آفات و هم چنین شکل ظاهری قابل قبول، باز خورد خوبی برای کشاورزان داشته و جزو برنج های ایرانی پر محصول می باشد. پخش این نوع برنج ها به علت مشتریان خوبی که دارد به صورت گسترده در شمال کشور انجام می شود.

شرکت های پخش شیرودی و برنج هاشمی و سایت های آنلاین می توانند به راحتی قیمت ها را در اختیار خریداران قرار دهند و امکان مقایسه و استفاده از قیمت های مناسب را برای آن ها به وجود آورند.                                                                                          

عوامل دخیل در قیمت گذاری شیرودی و برنج هاشمی

عوامل دخیل در قیمت گذاری شیرودی و برنج هاشمی یکی از ویژگی های انواع برنج های ایرانی نوسانات مداوم قیمت آن ها است. عوامل زیادی وجود دارد که می تواند موجب نوسانات قیمت های انواع برنج شود. مهم ترین این عوامل تغییرات فصلی است. علی رغم اهمیت برنج در بین خانواده های ایرانی بازار این محصول همواره مستعد بروز نوسانات قیمتی می باشد.

یکی دیگر از عوامل دخیل بر قیمت گذاری این محصول میزان عرضه و تقاضای آن در بازار است. قیمت این محصول نه تنها به عرضه و تقاضا بستگی دارد بلکه سیاست های مالی دولت نیز بر روی قیمت آن تاثیر مستقیم می گذارد. واردات برنج می تواند قیمت این محصول را تحت تاثیر قرار بدهد و بهای برنج را در بازار کاهش یا افزایش بدهد.           

صادرات شیرودی و برنج هاشمی به قیمت کارخانه

صادرات شیرودی و برنج هاشمی به قیمت کارخانهصادرات شیرودی و برنج هاشمی و انواع دیگر برنج ایرانی به قیمت کارخانه برگ برنده بازارهای ایرانی است.

صادرات انواع برنج، راهی برای رونق اقتصادی و مزایای رقابتی است. عرضه شیرودی و برنج هاشمی پای ثابت صادرات است. مازندران بر چسب بزرگ ترین صادر کننده برنج ایرانی را  دارد به هر حال تولید یک میلیون تن برنج سفید آن هم در بازه ای یک ساله کار هر کسی نیست.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش شالی شیرودی در رشت

مرکز خرید و فروش بذر اصلاح شده شیرودی

اگر تاجر یا کشاورز هستید و به دنبال خرید و فروش بذر برنج شیرودی اصلاح …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا