عرضه برنج شمال
دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / پخش بهترین برنج ایرانی صادراتی

پخش بهترین برنج ایرانی صادراتی

پخش بهترین برنج ایرانی صادراتی در ارقام مختلفی انجام می شود. این نوع از غلات کیفیت بسیار عالی داشته و توزیع کننده آن را در کیسه هایی که وزن های مختلفی دارند، ارائه می دهد. از طرف دیگر، شرکت های بازرگانی می توانند برای خرید به مرکز اصلی عرضه مراجعه کرده و محصولات را عمده با نرخ های باورنکردنی از پخش کننده ای که فروش فوری برنج را روی دست گرفته، تهیه کنند.

پخش بهترین برنج ایرانی صادراتی

ویژگی برنج ایرانی صادراتی چیست؟

ویژگی برنج ایرانی صادراتی چیست؟ در خصوص برنج هایی که از سوی شالیکاران کشورمان تولید می شوند، می توان توضیحات بسیار مبسوطی ارائه کرد. ولی می خواهیم مشخصاً در اینجا به این سوال پاسخ دهیم که ویژگی برنج ایرانی صادراتی چیست؟ مسائل متفاوتی در این زمینه از جانب بازرگانان در نظر گرفته می شود که مهمترین آنها عبارتند از:

  • به کیفیت محصول توجه ویژه ای دارند.
  • برنج های درشت را در ارقام مختلف تهیه می کنند.
  • آن نوع از محصولی را سفارش می دهند که سور‌ت ‌شده و کاملاً یکدست باشد.
  • نوع تازه، تمیز و عاری از هر نوع خس و خاشاک را می خرند.
  • برنج هایی که حشرات موذی داشته و خوب مراقبت نشده اند، در این حوزه به کار نمی آیند.

از جهت دیگر، چنین فرآورده هایی را عموماً در کیسه های کوچک و بزرگ جای می دهند و با نشان شرکت تولید کننده به بازارهای جهانی عرضه می کنند. باید بگوییم، نوع درجه یک، عطر و طعم بسیار خوبی داشته و برای همین از جمله معروف ترین برنج های جهان محسوب می گردند.

فروش فوری برنج ایرانی صادراتی

فروش فوری برنج ایرانی صادراتی از بزرگترین مرکز فروش فوری برنج ایرانی صادراتی، می توانید تولیدات بهترین شرکت ها را تهیه کنید. مثلاً امکان این وجود دارد که در ارقام مختلف برنج شمال برند توسکا را با نرخ های عالی به دست آورید. به هر صورت، عرضه کننده فرآورده ای تازه و مرغوب را به فروش می رساند.

این محصولات به شکل عمده ای عرضه می شوند و پخش به همه شهرها صورت می گیرد. پس گروه های بازرگانی که صادرات را به کشورهای متفاوتی روی دست گرفته اند، می توانند از هر منطقه ای، راحت سفارش محصولات را ارائه کنند.

باید بگوییم، توزیع کالا غیر حضوری انجام می شود. یعنی مشتریان برای تهیه باید با واحد فروش تماس برقرار کرده و ضمن کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی معامله و قیمت ها، درخواست خود را مبنی بر خرید برنج اعلا به ثبت رساند. اینگونه دیگر وقت و هزینه بیشتری تلف نمی شود و مستقیم با عرضه کننده اصلی داد و ستد صورت می گیرد.

در کل، از طریق شماره های تلفن و نشانی های این مجموعه در شبکه های اجتماعی می توانید با واحد پخش صحبت کنید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج معطر

قیمت خرید برنج از شالیکار

امروزه با افزایش قیمت برنج ایرانی، خریداران و تاجران برنج به دنبال خرید مستقیم برنج …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا