عرضه برنج شمال
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / کارخانجات تولید برنج ایرانی عنبربو

کارخانجات تولید برنج ایرانی عنبربو

دانه های سفید و کوچک برنج، غذای اصلی مردم مناطق شرق آسیا، از جمله ایران را تشکیل می دهند. این دانه ها از شالی بدست می آیند و کشاورزان برای تولید کردن آن ها رنج و زحمت زیادی را متحمل می شوند. در کشور ما انواع مختلفی از این محصول تولید می شود، که یک نمونه جدید آن برنج عنبربو است. کارخانجات تولید کننده برنج ایرانی عنبربو، این محصول را به صورت انبوه، از طریق شرکت های پخش، در کشور توزیع می کنند.

عنبربو ایرانی

شکل ظاهری برنج ایرانی عنبربو

عنبربو خوزستان

همه ما تا به حال با انواع برنج های شمالی آشنا بودیم و تنها منطقه کشت این محصول را همین نواحی در نظر می گرفتیم. اما در سال های گذشته، مردم جنوب کشور، محصول ویژه ای به نام برنج عنبربو را به بازار های مصرف عرضه کردند، که خیلی زود توانست جای خود را در سفره های ایرانی باز کند و حتی جای برخی دیگر از نمونه های برنج را هم بگیرد.

شکل ظاهری این برنج، کوتاه قد، گرد، توپر و کامل است. شاید برنج عنبربو، مانند اقلام تولیدی شمال کشور دانه بلند و کشیده نباشد، اما این محصول آنقدر خوش پخت، خوش عطر و خوش طعم است، که این مورد اصلا به چشم نمی آید. بویژه اینکه بعد از خوردن این برنج فوق العاده، به هیچ وجه احساس سنگینی و نفخ نخواهید کرد.

برنج عنبربو ایرانی را می توانید به هر شکلی که دوست دارید و با هر ترکیبی طبخ کنید. دانه های این برنج به هیچ وجه وا نمی رود و شکل خود را از دست نمی دهد. پس اصلا نگران نباشید.

این محصول می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای اقلام وارداتی بوده و تا حد زیادی نیاز های داخلی به برنج را مرتفع نماید.

پخش گسترده برنج ایرانی عنبربو

عنبربو شمال

ما ایرانیان علاقه زیادی به خوردن برنج داریم و در اکثر وعده های غذایی خود از آن استفاده می کنیم. برنج که جزء خانواده غلات است، دارای فواید زیادی همچون ویتامین های گروه بی و آهن می باشد. به علاوه سبب رشد بهتر استخوان ها و سلامتی پوست و مو می گردد.

در چند سال اخیر، با افزایش ناگهانی نرخ برنج، خیلی از مردم برای خرید این محصول دچار مشکل شدند. اما پخش گسترده برنج ایرانی عنبربو با نرخ مناسب توانست تا حد زیادی از این مشکلات بکاهد.

کارخانجات تولید برنج عنبربو، این محصول را به صورت انبوه و کلی، از طریق مراکز پخش کننده، در تمام نقاط کشور توزیع می نمایند و آن را به دست همه مصرف کنندگان می رسانند. این محصول در مقایسه با انواع دیگر برنج های ایرانی، نرخ مناسب تری دارد و تمام اقشار می توانند از آن استفاده کنند.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج معطر

قیمت خرید برنج از شالیکار

امروزه با افزایش قیمت برنج ایرانی، خریداران و تاجران برنج به دنبال خرید مستقیم برنج …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا