عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج نیم دانه طارم هاشمی / ۳ کاربرد برنج نیم دانه ایرانی

۳ کاربرد برنج نیم دانه ایرانی

۳ کاربرد و مصرف برنج نیم دانه ایرانی را در این مقاله بررسی می کنیم. همچنین برای دریافت قیمت روز برنج نیم دانه معطر ایرانی و سپس خرید عمده برنج نیم دانه شمال این مقاله را از دست ندهید.

۳ کاربرد برنج نیم دانه ایرانی

برنج نیم دانه یا شکسته در واقع معادل با یک سوم دانه برنج کامل می باشد. برنج نیم دانه مازندران یا معطر می باشد و یا غیرمعطر. اگر هدف شما خرید برنج نیم دانه معطر می باشد پس بایستی نیم دانه برنج های طارم و یا نیم دانه برنج کشت دوم را نیز انتخاب کنید. از طرفی نیم دانه برنج های پرمحصول مانند نیم دانه برنج شیرودی، نیم دانه برنج فجر و نیم دانه برنج ندا از نیم دانه های غیرمعطر شمال هستند.

کاربرد برنج نیم دانه

از میان برنج کامل و برنج شکسته همیشه مصرف و تقاضای برنج شکسته بیشتر بوده است. زیرا برنج های شکسته مانند برنج نیم دانه و یا برنج سرلاشه قیمت ارزانتری نسبت به برنج های کامل دارند. همچنین کاربرد و مصرف برنج های شکسته به مراتب بیشتر از برنج های کامل نیز می باشد.

بطور کلی ۳ کاربرد برنج نیم دانه ایرانی بدین شرح است:

  1. از برنج های نیم دانه ایرانی به ویژه برنج نیم دانه معطر برای مصرف خانگی نیز استفاده می گردد. بدیهی است که نیم دانه هر نوع برنجی از همان برنج است با این تفاوت که برنج نیم دانه شکسته و خرد شده است. بنابراین اگر شکستگی برنج برای شما اهمیت نداشته باشد با انتخاب نیم دانه معطر می توانید برنج خوبی پخت کنید.
    نیم دانه برنج طارم از پرطرفدارترین و محبوبترین نیم دانه های شمال است. زیرا هم عطر خوبی دارد و هم قیمت مناسب.
  2. از برنج نیم دانه ایرانی در شله زرد، آش و … نیز استفاده می گردد. در بسیاری از فصول سال به مناسبت های مختلف از قبیل ماه مبارک رمضان و یا ماه محرم بخاطر طبخ زیاد شله زرد و آش میزان مصرف نیم دانه شمال زیاد می شود.
  3. از برنج نیم دانه ایرانی برای تبدیل به آرد برنج استفاده می شود و سپس از آرد در پخت کیک و شیرینی و … استفاده می گردد. کارخانه های تولید کیک و کلوچه، کارگاه های شیرینی پزی، کارخانه های تولید مواد غذایی مانند ماکارونی و.. مراکز مصرف عمده آرد برنج نیز می باشند.

نحوه خرید برنج نیم دانه ایرانی درجه یک

برای خرید عمده برنج نیم دانه ابتدا قیمت روز برنج نیم دانه را از مدیر فروش مجموعه برنج توسکا دریافت نمایید. حتما سعی کنید قیمت برنج نیم دانه را فقط از مرجع و مرکز فروش برنج نیم دانه شمال دریافت کنید. از طرفی دیگر خرید از مرجع و مرکز فروش برنج نیم دانه شمال باعث می شود تا از کیفیت نیم دانه ها مطمئن باشید.

مجموعه برنج توسکا بطور کلی سه نوع برنج نیم دانه ایرانی به مشتریان عزیز عرضه می کند:

  • عرضه و فروش نیم دانه برنج کشت دوم
  • عرضه و فروش نیم دانه برنج طارم هاشمی و یا طارم محلی
  • عرضه و فروش نیم دانه برنج های پرمحصول از قبیل نیم دانه شیرودی و نیم دانه فجر
معطرترین برنج های نیم دانه شمال به ترتیب زیر می باشند:
۱- نیم دانه برنج کشت دوم ۲- نیم دانه برنج طارم

نمونه ای از برنج نیم دانه کشت دوم را در تصویر زیر مشاهده می کنید که هنوز سورت و تمیز نشده است و به صورت نیم دانه کارخانه ای نیز می باشد.

کاربرد برنج نیم دانه

تمام نیم دانه های عرضه شده در این مجموعه ابتدا با دستگاه سورتینگ لیزری تمیز شده و سپس در کیسه های ۱۰ کیلویی بسته بندی می شوند. مهمترین شاخصه این نیم دانه ها این است که نیم دانه ها صد در صد خالص و به صورت مستقیم از کشاورز با کمترین قیمت بازار عرضه می گردند.

کارخانه سورتینگ برنج را در ویدیو زیر مشاهده می کنید که نیم دانه برنج طارم هاشمی ابتدا وارد دستگاه سورتینگ شده و سپس بعد از جداسازی ضایعات، سبوس، دانه مرغی ها و … نیم دانه درجه یک و ممتاز به مشتری عرضه خواهد گردید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش برنج نیم دانه طارم هاشمی

فروش برنج نیم دانه طارم هاشمی از طرق مختلف انجام می شود، اما افراد ترجیح می دهند مراکز معتبر را جهت خرید انتخاب نمایند؛ زیرا اینگونه می توانند از اصل و مرغوب بو

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا