عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج شمال / آخرین قیمت برنج در شمال کشور

آخرین قیمت برنج در شمال کشور

برای اطلاع از آخرین قیمت برنج شمال کشور با مرکز فروش برنج توسکا واقع در استان مازندران تماس بگیرید و یا با مراجعه به لیست قیمت برنج توسکا از قیمت روز برنج شمال مطلع شوید.

آخرین قیمت برنج در شمال کشور

قیمت برنج شمال

قیمت برنج شمال در مقایسه با برنج های بی کیفیت خارجی بیشتر خواهد بود. همچنین میزان تقاضای بالا در مقابل میزان عرضه کم، از علل بالا بودن قیمت برنج شمال میباشد.

قیمت برنج شمال در هرسال براساس عواملی چون میزان عرضه و تقاضا در بازار خرید و فروش برنج مشخص میشود. خریداران برنج شمال برای دست یابی به قیمت انواع برنج شمال میتوانند به صورت روزانه با مجموعه توسکا در تماس باشند.

قیمت برنج شمال

بازرگانی برنج توسکا برنج شمال را بدون واسطه و مستقیما از کشاورزان استان مازندران تهیه مینماید. قیمت برنج شمال درجه یک براساس میزان کیفیت و عطر و پخت برنج با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

بنابراین عطر و پخت برنج از فاکتور های مهم و بسیار تاثیر گذار بر روی قیمت برنج میباشد. در حالت کلی قیمت برنج های کشت دوم نسبت به برنج های کشت اول کمی گرانتر خواهد بود.

در بازار خرید و فروش برنج شمال همچنین قیمت برنج های پرمحصول در مقایسه با قیمت برنج کشت دوم امراللهی و قیمت برنج طارم هاشمی ارزان تر میباشد.

قیمت برنج شمال

خرید برنج عمده از شمال

خرید برنج شمال به سبب کیفیت و عطر عالی در استان های مرکزی و شمالی کشور رونق زیادی دارد. همچنین خرید عمده انواع برنج شمال به دلیل عطر و طعم فوق العاده توسط تاجران و فروشندگان برنج در شهرستان انجام میشود.

کشاورزان شمالی پس از برداشت شالی از مزارع برنج سریعا اقدام به فروش شالی برنج به تاجران همان منطقه و یا کارخانه شالیکوبی میکنند. تاجران برنج با تبدیل شالی به برنج سفید و سپس با انچام فرایند سورت و بوجاری برنج تمیز و بدون خرد را بسته بندی کرده و به بازار عرضه میکنند.

خرید برنج عمده از شمال

بازرگانی برنج توسکا با خرید مستقیم برنج از کشاورز برنج با کیفیت ایرانی را به مشتریان عرضه مینماید. برای خرید برنج عمده از شمال و برای خرید انواع برنج شمال میتوانید با مدیر فروش توسکا تماس بگیرید.

خرید برنج مستقیم شمال به صورت اینترنتی و حضوری در سایت توسکا قابل انجام میباشد. تضمین کیفیت و اصالت محصول از سوی ما سبب شده تا مشتریان با خیالی راحت برنج عمده را در تناژ بالا خریداری نمایند.

خرید و فروش عمده برنج در شمال کشور با حذف واسطه با قیمت ارزان تری نسبت به سایر نقاط کشور انجام میشود برای دریافت آخرین قیمت برنج شمال به روز، به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کرده و یا با مدیرفروش توسکا تماس گرفته و مشاوره رایگان خرید برنج شمال را دریافت نمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش عمده برنج شمال در اصفهان

پخش انواع برنج شمال در شهرستان ها توسط مجموعه برنج توسکا در تمام طول سال …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا