عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / برنج فجر گرگان / برنج فجر گرگان عطری ۱۰ کیلوگرم+ قیمت

برنج فجر گرگان عطری ۱۰ کیلوگرم+ قیمت

خرید برنج فجر گرگان عطری با قیمت مناسب در بازرگانی برنج توسکا به صورت مستقیم از کشاورز تهیه میشود. خرید برنج فجر گرگان به صورت خالص از طریق سایت فروش برنج توسکا قابل انجام میباشد.

خرید برنج ایرانی به صورت اینترنتی برای مشتریان و خریداران برنج توسط سایت رسمی توسکا قابل انجام است.

برنج فجر گرگان عطری 10 کیلوگرم+ قیمت

فروش عمده برنج فجر گرگان

فروش برنج فجر گرگان به صورت عمده در بازار خرید و فروش برنج شمال در تمام فصول سال قابل انجام میشود. استان های گلستان و مازندران این برنج ارزان قیمت ایرانی را به صورت عمده به مشتریان عرضه میدارند.

برنج فجر گرگان نسبت به برنج فجر مازندران از عطر و پخت بهتری برخوردار است و این امر سبب میشود تا برنج فجر سوزنی گرگان کمی گرانتر از برنج فجر مازندران باشد.

با این اوصاف برنج فجر در استان های مازندران و گلستان کشت میشود و این دو منطقه به عنوان قطب اصلی مرکز خرید برنج فجر سوزنی میباشند، بنابراین بهترین راه برای خرید برنج فجر به صورت عمده، خرید برنج فجر از این دو استان میباشد.

فروش عمده برنج فجر گرگان

برنج فجر در مقایسه با برنج های کیفی ایرانی عطر کمتری دارد اما گفتنی ست که این برنج در میان برنج های پرمحصول مانند برنج شیرودی و برنج ندا عطر بهتری دارد.

برنج فجر که نام دیگر آن برنج فجر سوزنی میباشد، با ظاهری دو سر سوزنی و کشیده به این نام شناخته میشود. برای خرید برنج فجر ممتاز از شمال کشور بهتر است برنج فجر را به صورت عمده از مراکز فروش معتبر برنج استان مازندران و گلستان تهیه کنید تا در خریدتان صرفه جویی کرده باشید.

قیمت برنج فجر عطری شمال

برنج فجر عطری از پخت مطلوب و عطر قابل مناسبی برخوردار می باشد و جزء برنج های ایرانی تراز اول محسوب می گردد. قیمت برنج فجر معطر بسیار مقرون بصرفه است از این رو مورد توجه مراکز تهیه غذا، آشپزخانه ها، رستوران ها و هتل های بزرگ میباشد.

قیمت برنج فجر عطری شمال

با خرید برنج برنج فجر از بازرگانی برنج توسکا ۲از دو جهت معادله پرسود را تجربه خواهید کرد:

۱- خرید برنج به صورت مستقیم از کشاورز

۲- فروش برنج فجر بدون واسطه و دلال

شما خریدار برنج فجر گرگان عطری برای اطلاع از قیمت روز برنج فجر به صورت عمده و جزئی میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مدیرفروش مجموعه توسکا تماس بگیرید و این محصول را در گونی نخی ۱۰ کیلوگرمی تهیه نمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج عطری فجر با قیمت همکاری

اگر خریدار واقعی برنج عطری و اصیل فجر با قیمت همکاری و عالی هستید با …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا