عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / برنج نیم دانه / برنج نیم دانه طارم هاشمی مازندران

برنج نیم دانه طارم هاشمی مازندران

برنج نیم دانه به برنج شکسته ای گفته میشود که از الک کردن برنج دانه کامل در شالیکوبی ها تهیه میشود. برنج نیم دانه ارزان ترین برنج عرضه شده در بازار برنج است. قیمت این برنج به قیمت روز برنج کامل همان نوع نیم دانه بستگی دارد. مصرف کنندگان این نوع برنج از آن برای مخلوط کردن با برنج سالم و تهیه دسر مورد استفاده قرار میدهند.

برنج نیم دانه

برنج نیم دانه چیست؟

برنج نیم دانه یا به زبان مازندرانی دنیم، برنج های شکسته ای هستند که قد آن یک سوم برنج سالم میباشد. دلیل شکسته بودن برنج نیم دانه میتواند نارس بودن، حمل و نقل و آفت زدگی در هنگام رشد ساقه های برنج باشد. برنج نیم دانه به برنج شکسته ای گفته میشود که از الک کردن برنج دانه بلند در شالیکوبی ها تهیه میشود. کیفیت و قیمت امروز برنج نیم دانه بستگی به برنج سالمی که از آن تهیه میشود، دارد.

برای مثال: برنج کشت دوم که برنج فوق عطری شمال است، اگر شما برنج نیم دانه آن را تهیه کنید عطر و طعم آن با برنج سالم کشت دوم تفاوتی ندارد. و فقط به علت ظاهر کوتاهتر، از برنج کامل ارزانتر خواهد بود.

برنج نیم دانه طارم هاشمی

نیم دانه برنج طارم هاشمی عطر و طعم مطبوعی دارد و جهت مصارف روزانه، دسرها و سوپ ها مناسب است. برنج توسکا، برنج نیم دانه را کاملا الک و سورت کرده و در بسته های۱۰ کیلویی آماده عرضه به مشتریان عزیز قرارداده است برای خرید این محصول با مشاور فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

بیشترین کاربرد برنج نیم دانه در سرو دسر هایی همچون شله زرد، آش، شیر برنج میباشد. ارزش غذایی برنج نیم دانه همانند برنج سالم تهیه شده از آن است و بدلیل شکسته بودن آن هضم راحتری خواهد داشت.

برنج نیم دانه

شما می توانید برنج نیم دانه طارم هاشمی را با پخت تضمینی و قیمت مناسب از مجموعه برنج توسکا دریافت کنید.

مرکز فروش برنج نیمدانه عطری

امروزه در بازار فروش برنج، فروش برنج های شکسته از جمله برنج نیمدانه هاشمی متقاضیان بسیاری پیدا کرده است که این امر به دلیل قیمت پایین تر این برنج نسبت به برنج کامل است.

استان مازندران با تولید مرغوب ترین برنج های شمال کشور و زیر کشت قرار دادن انواع برنج اصیل ایرانی، به قطب اصلی برنج ایرانی تبدیل شده است.
برنج توسکا برای مشتریان و متقاضیان این برنج، مرغوبترین برنج ها را به بهترین شکل عرضه میکند.

برنج نیم دانه هاشمی مرغوب و با کیفیت را می توانید بصورت عمده از مرکز فروش ما تهیه کنید و این برنج را با اطمینان از لحاظ کیفیت در بازارهای داخلی با قیمتی مناسب در تناژبالا بفروش برسانید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروشگاه برنج نیم دانه شمال+ قیمت روز

مرکز فروش برنج توسکا با عرضه مستقیم برنج شکسته و برنج نیم دانه شمال به …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا