عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / بهترین برنج ایرانی در بازار+ قیمت روز

بهترین برنج ایرانی در بازار+ قیمت روز

بازرگانی برنج توسکا به عنوان بزرگترین مرکز عرضه کننده مستقیم بهترین برنج ایرانی در شمال کشور انواع برنج شمال را به صورت خالص و با قیمت مناسب به مشتریان ارائه میدهد.

بهترین برنج ایرانی در بازار+ قیمت روز

خرید عمده بهترین برنج ایرانی

بهترین برنج ایرانی کدام است؟

برای یافتن پاسخ این سوال ابتدا باید بدانید که در خرید و فروش بهترین برنج ایرانی کدام ویژگی برنج برایتان بیشتر اهمیت دارد؟! چرا که انتخاب برنج مرغوب امری سلیقه ای میباشد.

برای انتخاب بهترین برنج ایرانی، انواع برنج پرمحصول و برنج خارجی از رده خارج میشوند. بهترین برنج ایرانی از میان انواع برنج اصیل ایرانی انتخاب میشود.

خرید عمده بهترین برنج ایرانی

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید به این سوال پاسخ بدهید که شما در انتخاب برنج کدام ویژگی آن برایتان بیشتر اهمیت دارد!؟ مسلما برنج های پرمحصول و خارجی در رده بهترین برنج ها قرار نخواهند گرفت. پس به سراغ بهترین برنج های اصیل ایرانی می رویم. حال سوالی که ذهنمان را به خود مشغول میکند این است که قیمت بهترین برنج شمال چگونه است؟

برنج های کشت دوم امراللهی [و چین دوم] و برنج طارم هاشمی از برترین برنج های اصیل شمال هستند. این دو برنج از نظر عطر، طعم و پخت با هیچ یک از برنج های دیگر قابل قیاس نیستند. در ادامه به سراغ مقایسه این دو برنج با یکدیگر میپردازیم.

قیمت روز بهترین برنج ایرانی

برنج راتون یا دونوج یا چین دوم، به دلیل آن که عطر و پخت بهتری دارد و خوشه های آن محصول کمتری دارد، قیمت و نرخ آن بالاتر است . برنج قهوه ای نیز، قیمت بالاتری نسبت به برنج تراش خورده یا سفید شده آن دارد و معمولا کمی گران تر است.

همچنین برنج کشت دوم بخاطر عطر و پخت ویژه ای که دارد قیمت نسبتا بالایی دارد. این برنج به عنوان برنج سلطنتی ایرانی شناخته می شود.

قیمت روز بهترین برنج ایرانی

در بازرگانی برنج توسکا بخاطر عرضه مستقیم انواع برنج ایرانی قیمت روز بهترین برنج ایرانی بسیار مناسب است. برنج مستقیم از شالیکاران شمالی خریداری و با بهترین بسته بندی به دست مشتری می رسد.

بهترین برنج ایرانی موجود در بازار در حال حاضر برنج های چین دوم و کشت دوم می باشد. همچنین برنج طارم هاشمی عطری از بهترین برنج های مازندران است. قیمت روز برنج های ایرانی طارم، چین دوم و کشت دوم را می توانید از ما دریافت نمایید.

نکته قابل توجه دیگر ای است که قیمت روز برنج های پاییزه کشت دوم و چین دوم از قیمت روز برنج طارم بیشتر است. زیرا عطر و پخت برنج های پاییزه بالاتر است.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش برنج شمال

خرید آنلاین برنج ایرانی اصل

خرید برنج ایرانی اصل از شمال کشور به صورت عمده در بازرگانی برنج توسکا برای …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا