عرضه برنج شمال
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم محلی / تولید انبوه برنج طارم محلی عطری

تولید انبوه برنج طارم محلی عطری

یکی از‌گیاهانی که از‌ گذشته تا به امروز کشت‌ می شود، برنج است که بیشتر‌ در مناطق مرطوب و پر آب می روید. این گیاه انواع مختلفی دارد که بیش از ۱۰۰ نوع آن در ایران دیده می شود. یکی از نمونه های پر مشتری آن، برنج طارم محلی عطری است. سفارش  طارم محلی عطری خالص از همین مرکز امکان پذیر است و برای مشتریان و متقاضیان امکان سفارش آنلاین وجود دارد که روشی آسان تر و کم هزینه تر است و به زمان کمتری نیاز دارد.

تولید انبوه برنج طارم محلی عطری

ویژگی ممتاز برنج طارم محلی عطری

ویژگی ممتاز برنج طارم محلی عطری نام دیگر برنج طارم، سفید است و جزء غلاتی است که از ۵هزار سال پیش تا به امروز تولید می‌شود و اصلی ترین کشورهایی که به تولید آن مشغول هستند مردمان جنوبی و شرقی آسیا هستند. نوع طارم این گیاه در ایران جزء پرمصرفترین محصول در ایران است .

برنج طارم خودش به چهار مدل دیگر تقسیم میشود: طارم هاشمی _ طارم دم سیاه_ طارم صدری_ طارم سنگی

مصرف این نمونه از غلات ‌خاصیت های زیادی برای بدن انسان دارد از جمله، در تامین انرژی بدن و فعالیت در دستگاه گوارش و قند خون دارد. 

طارم هاشمی نسبت به طارم  عطری دانه درشت تر است و برای پخت در مجالس بهتر است از این نمونه استفاده کنید. رنگ برنج هاشمی نسبت به طارم عطری مات تر است و تقریبا به کرم رنگ میزند. 

نمونه دیگر برنج طارم، دم سیاه است که یکی از مشهورترین مدل تولید شده ایرانی است و رنگ سفیدتری دارد. به دلیل شفته نشدن این گیاه و مجلسی بودن آن بیشتر تالارها و رستوران ها از این نوع استفاده می‌کنند.

یکی از ویژگی های ممتاز بودن این محصول طعم و عطری است که در هنگام پخت متوجه آن می شویم. برنج ممتاز را باید از روی رنگ و عطر آن تشخیص داد و اگر شما می خواهید خرید کنید از روی سفید بودن و بوی آن می توانید به کیفیت آن پی ببرید.

مراکز پخش برنج طارم محلی عطری

مراکز پخش برنج طارم محلی عطری برنج جزء یکی از غلاتی است که خاصیت فراوانی دارد و مورد مصرف زیاد مردم قرار گرفته است و بیشتر افراد در طول شبانه روز به عنوان یک وعده غذایی اصلی از آن استفاده می کنند. مراکز پخش و تولید برنج طارم محلی عطری بیشتر در مناطق شمالی ایران است که در آن قسمت آب و هوا مرطوب و بارش باران فراوان است و برای کاشت برنج خیلی مناسب است. اگر شما میخواهید برنج خوش طعم را خریداری کنید بهتر است از سایتهایی که سفارش میگیرند و محصول را می فرستند تهیه کنید. 

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت و خرید برنج طارم محلی شمال

استان مازندران به عنوان بزرگترین تولید کننده برنج شمال شناخته میشود. خرید برنج طارم محلی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا