عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / خرید آنلاین برنج ایرانی اصل

خرید آنلاین برنج ایرانی اصل

خرید برنج ایرانی اصل از شمال کشور به صورت عمده در بازرگانی برنج توسکا برای مشتریان برنج ایرانی فراهم شده است تا انواع برنج اصیل ایرانی بدون واسطه از شمال کشور تهیه نمایند.

خرید آنلاین برنج ایرانی اصل

فروش آنلاین انواع برنج اصیل ایرانی

انواع برنج اصیل ایرانی در دهه اخیر توسط مراکز فروش مختلف در اقصی نقاط کشور به مشتریان عرضه میشود. فروش این مراکز به صورت اینترنتی و یا حضوری با تبلیغات گسترده انجام میشود.

برای خرید برنج ایرانی باید دقت بالایی به خرج داد و اینکه چگونه می توان به یک فروشگاه اینترنتی برنج ایرانی اعتماد کند جای بحث فراوان دارد.

فروش آنلاین انواع برنج اصیل ایرانی

فروشگاه اینترنتی برنج توسکا به عنوان بزرگترین مرکز عرضه برنج ایرانی اصیل در شمال کشور، ابتدا انواع برنج شمال را از کشاورزان روستای پهناب در شهرستان جویبار خریداری میکند و سپس در کارخانه های سورتینگ و بسته بندی در بسته های ۱۰ کیلوگرمی نخی یا پلاستیکی پلمپ می کند.

خرید برنج اصیل ایرانی در بازرگانی برنج توسکا برای تاجران و فروشندگان برنج شمال در سراسر کشور به صورت عمده و جزئی فراهم شده است تا خرید برنج ایرانی بدون واسطه را تجربه کنید.

قیمت خرید برنج ایرانی اصل

برنج اصیل ایرانی از نظر قیمت به دو نوع برنج خوشپخت ارزان و برنج خوشپخت گران قیمت تقسیم میشود. برنج خوش عطر و اصیل ایرانی محصول شالیزار های مازندران را از مرکز خرید و فروش برنج توسکا تهیه کنید.

برنج های عطری و گران قیمت ایرانی همچون برنج کشت دوم امراللهی، برنج دونوج و برنج طارم هاشمی مازندران هستند که از انواع برنج های کم محصول میباشند. همچنین برنح های ارزان و خوشپخت ایرانی از برنج های پرمحصول مانند برنج فجر، شیرودی و ندا میباشند که به ترتیب از عطر و پخت بینظیری برخوردارند.

برنج اصیل ایرانی با قیمت مناسب، در بازار برنج مورد استقبال مردم قرار می گیرد. برنج مرغوب باید خشک باشد (با زیر دندان قرار دادن و شکستن آن میتوانید به خشکی آن پی ببرید). برنج ایرانی مرغوب عطر مطبوعی دارد و دانه های آن یکدست و یکسان هستند.

قیمت خرید برنج ایرانی اصل

قیمت برنج ایرانی در بازار شمال کشور که مرکز اصلی خرید و فروش برنج به صورت عمده هستند، تعیین میشود و سایر شهرستان ها به دلیل وجود واسطه به قیمت بالاتری این محصول را به فروش میرسانند.

برای دریافت قیمت روز برنج ایرانی ممتاز به مراکز فعال در شمال کشور مراجعه کنید. برنج توسکا به عنوان تامین کننده فعال برنج عمده از کشاورز در استان مازندران فعالیت میکند، آماده خدمت رسانی به خریداران برنج ایرانی میباشد.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید برنج خوش عطر ایرانی

قیمت خرید برنج خوش عطر ایرانی ارزان استبرنج طارم ارگانیک، از شناخته‌ شده‌ترین انواع برنج کشت شده در کشور ما می باشد که عطر و طعم بی نظیر آن برای هیچ کس از ناشنا

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا