عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / لاشه برنج / خرید اینترنتی برنج لاشه معطر

خرید اینترنتی برنج لاشه معطر

برای خرید برنج لاشه معطر طارم از شمال کشور باید به مرکز فروش برنج توسکا واقع در استان مازندران مراجعه کرده و یا با ما تماس بگیرید تا مشاوره خرید رایگان دریافت کرده و از قیمت روز این محصول مطلع شوید.

خرید اینترنتی برنج لاشه معطر

مرکز فروش لاشه برنج در شمال

در هنگام خرید لاشه برنج باید توجه کنید که سایز لاشه و خالص بودن آن بسیار مهم است. اگر برای اولین بار میخواهید خرید برنج لاشه معطر را تجربه کنید به نکات زیر توجه کنید:

۱- رنگ لاشه نباید تیره باشد.

۲- لاشه نباید برنج شکم سفید داشته باشد.

۳- لاشه باید عاری از چهارپاره و ریزه باشد.

۴- لاشه برنج باید یکدست و از یک نوع برنج باشد و نباید با لاشه برنج دیگر مخلوط شده باشد.

۵- در داخل لاشه برنج نباید سنگ ریزه و یا زرده برنج باشد.

۶- به دلیل رطوبت بالا در شمال برنج یا لاشه برنج نباید بوی نم یا رطوبت داشته باشد.

مرکز فروش لاشه برنج در شمال

مرغوب ترین برنج های لاشه و سرلاشه شمال در استان مازندران ، گیلان و گلستان کشت می شود. بنابراین بهترین مراکز فروش لاشه برنج در شمال کشور در این نواحی یافت میشود.

بهترین برنج سرلاشه ایرانی برنج لاشه کشت دوم امراللهی میباشد که از عطری ترین و خوشپخت ترین برنج شکسته ایرانی میباشد. دومین برنج لاشه معطر برنج لاشه طارم میباشد که از پرطرفدارترین لاشه برنج ایرانی میباشد.

از برنج لاشه برای تهیه انواع پلو استفاده میباشد. این برنج به دلیل دانه شکسته بودن و عطر خوب از برنج های پرفروش ایرانی میباشد چرا که قیمت مناسب تری نسبت به برنج های کامل از همان نوع دارد.

برنج سرلاشه اعلا و ممتاز را می توانید به قیمت عمده و مستقیم و بدون  واسطه از کشاورزان شمال کشور تهیه نمایید و یا از طریق سایت های معتبر آنلاین به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت نمایید.

جهت اطمینان از کیفیت و مرغوبیت محصول خریداری شده می توانید ابتدا به مقدار کم خرید خود را انجام داده سپس در صورت رضایت اقدام به خرید عمده و تناژ بالا نمایید.

قیمت برنج لاشه طارم معطر

همانطور که گفته شد عوامل موثر در تعیین قیمت برنج لاشه میزان کیفیت، خالص بودن، سایز لاشه، میزان تمیزی بار، نحوه بسته بندی، نوع برنج لاشه و … میباشد که تاثیر مستقیمی بر قیمت برنج لاشه طارم معطر و سایر برنج های لاشه میگذارد.

قیمت برنج لاشه طارم معطر

خریدار برنج لاشه معطر ایرانی برای تهیه عمده این محصول میتواند در فصل برداشت برنج، اقدام به خرید نمایید تا این محصول را با قیمت مناسب از شمال کشور تهیه نماید.

برای اطلاع از قیمت روز برنج لاشه معطر میتوانید به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کرده و یا با ما از طریق راه های ارتباطی زیر تماس بگیرید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

برنج لاشه عطری به قیمت کارخانه

اگر قصد خرید برنج لاشه عطری به قیمت کارخانه را دارید؛ کافیست با مجموعه برنج …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا