عرضه برنج شمال
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / خرید برنج ایرانی از کشاورز

خرید برنج ایرانی از کشاورز

برای خرید برنج ایرانی به صورت مستقیم از کشاورز با مدیرفروش توسکا تماس بگیرید تا برنج شمال را به قیمت ارزان به صورت عمده دریافت کنید.

خرید برنج ایرانی

خرید برنج ایرانی از شمال

ایران به عنوان بزرگترین مصرف کننده برنج شناخته میشود و از طرفی برنج به عنوان عضوی جدانشدنی از سفره های ایرانیان است. برنج شمال از پرطرفدارترین برنج های ایرانی محسوب می شود که به علت عطر و پخت عالی زبانزد مصرف کنندگان برنج ایرانی شده است.

در هنگام خرید برنج ایرانی بهتر است خرید خود را از شمال کشور که قطب تولید برنج مرغوب ایرانی است، انجام دهید زیرا از ۲ جهت خرید شما به صرفه خواهد بود؛ ۱) خرید برنج شمال به شما این امکان را میدهد که واسطه و دلال را از میان معاملات خود بردارید و برنج را به قیمت ارزان تر و به صورت مستقیم از شمال بخرید. ۲) خرید برنج از شمال به دلیل عدم وجود واسطه سبب میشود تا محصول مورد نظرتان را به صورت یکدست و خالص دریافت کنید.

مجموعه توسکا به شما این امکان را میدهد تا برنج شمال را به صورت مستقیم و بدون واسطه از کشاورز دریافت کنید تا در خرید خود با قیمت ارزان برنجی خالص و یکدست دریافت کنید.

قیمت خرید برنج از شالیکار

خرید برنج ایرانی

خرید برنج از شالیکاران ایرانی بسیار به صرفه تر از خرید برنج از فروشگاه ها خواهد بود اما باید به این نکته توجه کنید که شالیکاران برنج خود را به صورت عمده و در تناژ بالا به فروش میرسانند و مسئولیتی در قبال بسته بندی و ارسال برنج برعهده نمیگیرند.

ما در مجموعه توسکا برنج را به صورت عمده و تناژ بالا از شالیکاران خوشنام و زحمتکش پهناب خریداری میکنیم و با انجام عملیات سورت و بوجار، برنجی کاملا یکدست و تمیز را بسته بندی کرده و در اختیار مشتریان توسکا قرار میدهیم تا خریدی آسان و مطمئن از برنج شمال را داشته باشند.

قیمت روز برنج ایرانی

خرید برنج ایرانی

با توجه به تنوع بالای انواع برنج ایرانی و متفاوت بودن ویژگی ها آنها خرید بهترین برنج ایرانی که همه ویژگی های برنج ممتاز را داشته باشد به قیمت بالاتری انجام میشود و هر چه که ویژگی های عطر، طعم و پخت برنج ضعیف تر شود از قیمت تمام شده برنج میکاهد.

بازرگانی برنج توسکا انواع برنج اصیل ایرانی را از طریق سامانه فروش برنج توسکا به مشتریان برنج ایرانی عرضه میکند. شما خریدار برنج ایرانی میتوانید قیمت روز برنج ایرانی را در لیست قیمت برنج توسکا دریافت کرده و یا از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید تا به شما مشاوره رایگان خرید برنج ایرانی بدهیم.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش برنج شمال

خرید آنلاین برنج ایرانی اصل

خرید برنج ایرانی اصل از شمال کشور به صورت عمده در بازرگانی برنج توسکا برای …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا