عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / خرید برنج ایرانی عمده و جزئی

خرید برنج ایرانی عمده و جزئی

دستیابی به مراکز خرید عمده و مستقیم برنج و یافتن مناسبترین قیمت، همیشه از دغدغه های اصلی خریداران عمده بوده است. دسترسی بدون واسطه به فروشندگان معتبر و مقایسه قیمت محصولات از جمله چالش هایی ست که برای خریداران این محصول به وجود میاید چرا که برنج از جمله مواد غذایی اصلی در سفره ایرانیان است.

خرید برنج ایرانی عمده

برنج عمده از کجا بخرم؟

اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید حتما این مقاله را دنبال کنید.

اگر برای اولین بار میخواهید خرید برنج به صورت عمده را تجربه کنید به شما پیشنهاد میشود که ایتدا چندین مرکز فروش برنج را برای خرید برنج ایرانی عمده، مورد بررسی قرار دهید.

اگر برای شروع کار به فروشگاه های اینترنتی این حوزه مراجعه کردید این نکته را درنظر بگیرید که اکثر این فروشگاه ها در کار برنج تخصصی ندارند و فقط واسطه ای برای فروش هستند و لزوما با خرید از این فروشگاه ها نمیتوانید محصول با کیفیت و قیمت عالی تهیه کنید.

بهتراست برای خرید از مراکز فروش اینترنتی، با تحقیق میدانی و حضوری از مراکز فروش عمده برنج و یا خرید برنج به صورت جزئی و دریافت نمونه برنج از محصول مورد نظرتان قدم بردارید.

“مجموعه برنج توسکا” با حوزه فعالیت فروش اینترنتی و حضوری آماده خدمت رسانی به تاجران و مشتریان برنج اصیل ایرانی، جهت خرید برنج بدون واسطه، به صورت عمده و جزئی میباشد. شما میتوانید برای اطمینان از کیفیت خریدتان با دریافت مشاوره از مدیر فروش این مرکز اطمینان حاصل فرمائید.

نکات کلیدی برای خرید برنج عمده و جزئی

۱- مرکز خرید معتبر انتخاب کنید:

قدم اول برای خرید رضایت بخش انتخاب مرکز خرید برنج ایرانی عمده میباشد که شما با توجه به سوابق و کیفیت محصولات میتوانید به راحتی این مراکز را شناسایی کنید.

۲- برنج را با ضمانت دریافت کنید:

توجه کنید که پس از دریافت فیش فاکتور خرید، فروشنده به صورت کتبی به شما ضمانت دهد که محصول دریافتی در صورت مطابق نبودن با سلیقه و خواست شما قابل مرجوعیت است و هرگونه خرابی یا عدم صداقت در فروش میتواند معامله را فسق کند.

۳- از کیفیت برنج و عطر آن اطمینان پیدا کنید:

خریدارن برنج به صورت عمده و یا جزئی باید قبل از انجام خرید های کلان و بزرگتر، ابتدا از مراکز فروش محصول مورد نظر را به صورت نمونه برنج دریافت کنند و پس از تایید نمونه دریافتی، سفارش های دیگر خود را ثبت کنند. (نمونه برنج با سفارش اصلی باید برابری کند.)

۴- به بسته بندی و نحوه ارسال برنج دقت کنید:

نکته آخر نحوه ارسال و بسته بندی سفارشتان است که میزان دقت و توجه فروشگاه به مشتریان را نمود میکند. فروشندگان برنج باید توجه کنند که نوع بسته بندی و ارسال برنج باید به صورت دقیق و با احتیاط صورت گیرد که مانع هرگونه خرابی و رطوبت به برنج شود.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج معطر

قیمت خرید برنج از شالیکار

امروزه با افزایش قیمت برنج ایرانی، خریداران و تاجران برنج به دنبال خرید مستقیم برنج …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا