عرضه برنج شمال
سه شنبه , مهر ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج سرلاشه کشت دوم / خرید برنج سرلاشه کشت دوم اعلا

خرید برنج سرلاشه کشت دوم اعلا

برنج سرلاشه کشت دوم اعلا با قیمت مناسب در بازرگانی برنج توسکا برای مشتریان برنج بینام کشت دوم فراهم شده است. با توجه به اینکه برنج کشت دوم به خوبی قد میکشد، میتوان گفت که سرلاشه این برنج پس از پخت کاملا کشیده و قد میکشد.

خرید برنج سرلاشه کشت دوم اعلا
برای خرید عمده لاشه کشت دوم امراللهی از استان مازندران میتوانید به مرکز فروش برنج توسکا مراجعه کنید تا این محصول را به صورت خالص تهیه نمایید.

برنج سرلاشه کشت دوم امراللهی

برنج کشت دوم امراللهی بیشتر در استان های شمالی کشور که شرایط کشت دوم برنج ایرانی را دارند کشت میشود. استان مازندران با شرایط آب و هوایی مساعد و آب فراوان این بستر را برای کشاورزان فراهم نموده است تا پس از کشت اول برنج، اقدام به کشت دوم برنج نمایند.

با شروع تابستان و برداشت برنج کشت اول، کشاورزان بلافاصله شالیزار را برای کشت دوم برنج آماده سازی میکند. این برنج در مرداد ماه کشت شده و در مهرماه و آبان ماه برداشت میشود.

پس از برداشت شالی برنج کشت دوم و انتقال شالی به کارخانه شالیکوبی، شالی به برنج سفید تبدیل میشود. به برنج تبدیل شده در کارخانه شالیکوبی، برنج کارخانه ای یا برنج پالول میگویند.

برنج سرلاشه کشت دوم امراللهی

این برنج به کارخانه سورتینگ منتقل میشود، در کارخانه سورتینگ در طی عملیات بوجاری برنج های شکسته و سالم از یکدیگر جداسازی میشوند. برنج های شکسته درشت را سرلاشه می نامند.

سرلاشه برنج کشت دوم امراللهی از با کیفیت ترین برنج های سرشکسته ایرانی هستند. از این رو بازار فروش خوبی در تمام طول سال دارند.

خرید عمده برنج لاشه و سرلاشه کشت دوم مازندران

با تولید انبوه برنج کشت دوم در استان مازندران، بازار فروش برنج سرلاشه کشت دوم اعلا در این استان رونق بسیار خوبی دارد.

بنابراین برای خرید عمده برنج سرلاشه کشت دوم امراللهی میتوانید به مرکز فروش برنج توسکا واقع در استان مازندران مراجعه کنید تا برنج سرلاشه درشت این برنج را به صورت خالص و یکدست تهیه نمایید.

این مجموعه با تهیه شالی برنج کشت دوم از کشاورزان روستای پهناب اقدام به تهیه برنج کشت میکند و سرلاشه، لاشه و نیمدانه این برنج را به صورت کاملا خالص بسته بندی و آماده عرضه به بازار میکند.

خرید عمده برنج لاشه و سرلاشه کشت دوم مازندران

این برنج برای مصارف خانگی و تهیه انواع پلو بسیار کاربردی است. سرلاشه کشت دوم امراللهی مشابه برنج سالم کشت دوم از عطر و پخت بسیار مطبوعی برخوردار است.

به دلیل دانه شکسته بودن این برنج با قیمت ارزانتری به فروش میرسد. از این رو برای خریداران این امکان فراهم شده است تا طعم برنج کشت دوم سلطنتی را با قیمت ارزانتر درسرلاشه این برنج بیابند.

برای اطلاع از قیمت عمده برنج سرلاشه کشت دوم و تهیه این برنج در تناژ بالا با مشاورین فروش توسکا تماس برقرار نمایید تا مشاوره خرید رایگان دریافت نمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

برنج سرلاشه کشت دوم کیلویی | مکان های خریداری آن در سمنان

با توجه به اهمیت و مصرف برنج به عنوان یک کالای اساسی در خانواده، قیمت و کیفیت آن از اهمیت فوق العاده زیادی برخوردار است. به همین دلیل دانستن لیست قیمت برنج سرلا

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا