عرضه برنج شمال
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / برنج شکسته / خرید برنج شکسته ایرانی

خرید برنج شکسته ایرانی

انواع برنج شکسته ایرانی بصورت عمده با قیمت استثنائی در مجموعه برنج توسکا به مشتریان عرضه می گردد. خرید برنج شکسته ایرانی را فقط از مراکز فروش قابل اطمینان در شمال انجام دهید.

برنج شکسته چیست؟

بدیهی است که بعد از برداشت برنج و تبدیل شالی برنج به برنج سفید شاهد برنج شکسته (Broken Rice) و خرد در میان برنج های کامل هستیم.

علت بوجود آمدن این برنج های شکسته را می توان در عواملی همچون کیفیت شالی برنج، مدت زمان خشک شدن شالی ها در شالیکوبی، نحوه تبدیل شالی به برنج و … جستجو کرد.

انواع برنج ایرانی شکسته

برنج های شکسته ایرانی را می توان به سه نوع تقسیم کرد:

  • برنج شکسته نرمه: در تبدیل شالی به برنج سفید در کارخانه های شالیکوبی در دو خروجی دو نوع برنج شکسته (ریز و درشت) از دستگاه خارج می شود. برنج شکسته ریز در واقع همان برنج شکسته نرمه یا دانه مرغی است.خرید برنج شکسته
  • برنج شکسته نیم دانه: در خروجی دوم دستگاه برنجکوبی برنج شکسته درشت خارج می شود که در واقع همان برنج شکسته نیم دانه است.خرید برنج شکسته
  •  برنج شکسته لاشه: بعد از انتقال برنج سفید از کارخانه برنجکوبی به کارخانه سورتینگ، در یکی از خروجی های دستگاه بوجاری برنج شکسته درشت خارج می شود که با توجه به درجه بوجاری از ۵ الی ۳۰ درصد برنج کامل هم در خود دارد. این برنج شکسته همان برنج شکسته لاشه یا سرلاشه است.خرید برنج شکسته
    انتخاب نوع برنج شکسته برای خرید بستگی به نوع مصرف و کاربرد آن برنج شکسته دارد.

قیمت برنج شکسته ایرانی

قیمت هر نوع برنج شکسته با توجه به کیفیت آن قیمت خاص خود را دارد. اما همیشه قیمت لاشه از نیم دانه و نرمه بیشتر است و قیمت نیم دانه از نرمه بیشتر است. از طرفی دیگر، مسلما قیمت برنج شکسته طارم از قیمت برنج شکسته شیرودی و یا برنج شکسته فجر بیشتر است.

قیمت برنج شکسته ایرانی لاشه با توجه به درصد برنج کامل موجود در آن تعیین می گردد. مثلا برنج لاشه طارم هاشمی که حاوی ۳۰ درصد برنج کامل باشد به عنوان سرلاشه و اگر حاوی ۱۰ درصد برنج کامل باشد به عنوان لاشه فروخته می شود.

اصولا قیمت برنج شکسته ایرانی سرلاشه از قیمت برنج شکسته ایرانی لاشه بالاتر است.

خرید برنج شکسته

قیمت روز انواع برنج شکسته را می توانید از مجموعه برنج توسکا دریافت نمایید. 

نحوه خرید برنج شکسته ایرانی

آمار نشان می دهد که سرانه مصرف برنج های شکسته در ایران به مراتب از برنج های کامل بیشتر است. علت اصلی این موضوع در دو عامل زیر نهفته است:

  • قیمت برنج شکسته ایرانی از برنج کامل ایرانی کمتر است. در نتیجه مردم به راحتی می توانند خرید برنج ایرانی شکسته را نیز انجام دهند.
  • مصرف و کاربرد برنج ایرانی شکسته با توجه به کمبود آن نسبت به برنج کامل بیشتر است.

اما کاربرد هر نوع برنج شکسته در چه مواردی است:

  • برنج شکسته نرمه: عموما از برنج نرمه یا دانه مرغی برای آرد استفاده می گردد. پس اگر صاحب کارخانه تولید مواد غذایی نیازمند آرد برنج هستید و یا صاحب کارگاه شیرینی پزی هستید و یا …که به آرد برنج به هر نحوی نیاز دارید پس بهترین گزینه خرید برنج ایرانی شکسته نرمه است با کمترین قیمت ممکن.
  • برنج شکسته نیم دانه: معمولا در پخت شله زرد، آش و … و یا حتی برای مصرف خانگی از برنج نیم دانه استفاده می گردد. به ویژه در مناسبت های خاص و ایام خاص مانند ماه مبارک رمضان و یا ماه محرم.
  • برنج شکسته لاشه: اگر توان خرید برنج کامل را ندارید برنج لاشه بهترین گزینه خرید برنج سرلاشه می باشد با قیمت بسیار مناسبتر.

خرید برنج شکسته

با توجه به قیمت مناسب برنج های شکسته ایرانی، خرید نوع برنج شکسته فقط بستگی به این دارد که از آن برنج برای چه منظور می خواهید استفاده کنید.
جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت برنج شکسته طارم معطر

بازار فروش برنج شکسته طارم معطر در میان انواع برنج شکسته ایرانی همیشه پررونق است …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا