عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / خرید برنج معطر شمال

خرید برنج معطر شمال

کدام برنج ایرانی خوش عطرتر است؟ برای خرید برنج معطر از کدام فروشگاه خرید کنیم؟ این سوالات در ذهن خریداران برنج معطر ایجاد میشود. برای اینکه بهتر بتوانیم به شما راهنمایی کنیم؛ خوش عطرترین برنج ایرانی، محصولی از شالیزار های شمال کشور است که در میان انبوه گونه های برنج ایرانی برنج های معطر پرطرفدارتر هستند.

برای اینکه بتوانید برنج عطری را به خوبی بشناسید این مقاله را مطالعه کنید.

خرید برنج معطر

خرید برنج معطر از شمال

عطر برنج، ویژگی ای است که برای توصیف آن نمیتوان از معیار و واحدی استفاده نمود ولی برای توصیف بهتر میتوان آن را با عطر های دیگر مقایسه کرد.

برنج عطری یا برنج معطر، ویژگی مهمی در هنگام خرید برنج محسوب میشود چرا که بیشتر مشتریان برنج ایرانی به دلیل عطری بودن برنج ایرانی نسبت به برنج های خارجی آن را خریداری میکنند. عطر برنج های مختلف با یکدیگر متفاوت است، حتی در برخی مواقع عطر برنج های مشابه نیز با یکدیگر تفاوت دارد. دلیل این امر متفاوت بودن بذر برنج ها و منطقه کشت شده میباشد.

در میان انواع برنج های ایرانی برنج ها کشت دوم امراللهی و طارم هاشمی مازندران با عطری فوق العاده مطبوع در بازار خرید و فروش برنج شناخته شده اند.

برنج توسکا، به عنوان تولیدکننده و فروشنده انواع برنج عطری در مازندران، آماده همکاری با مشتریان و خریداران برنج شمال به صورت عمده و جزئی میباشد.

خرید برنج معطر

بهترین برنج عطری ایرانی

بدون شک بهترین برنج عطری ایرانی، برنج طارم هاشمی میباشد. این برنج تمام خواسته های شما از برنج ایرانی را برآورده میکند. برنج طارم هاشمی به دلیل پخت مناسب و عطر دلچسب بیشتر از سایر برنج های ایرانی به سلیقه مشتریان نزدیک است.

میزان عطر برنج به فرآیند تولید آن بستگی دارد، یعنی هر چقدر شلتوک برنج در کارخانه شالیکوبی، کمتر تراش بخورد و لایه های پوستی آن، بیشتر باقی بماند، برنج حاصله عطر و بوی بهتری خواهند داشت.

همچنین برنج در مناطق گوناگون، بسته به نوع زمین کشاورزی و خاک آن، که بر کیفیت برنج تاثیر بگذارد، عطر متفاوتی دارد. اگر برنج طارم هاشمی را در دو نوع خاک مرغوب و نامرغوب کشت کنید، متوجه تفاوت عطر و پخت برنج برداشت شده خواهید شد.

مورد دیگر که در عطر برنج تاثیرگزار است؛ زمان برداشت شالی از مزرعه و به اصطلاح دروکردن آن است. هر چقدر برنج دیرتر کشت شده و به فصل پاییز نزدیک تر باشد، و از طرفی دیرتر از مزرعه برداشت شود، عطر و پخت بهتری خواهد داشت.

خرید برنج معطر

قیمت برنج خوش عطر ایرانی

همانطور که میدانید قیمت برنج های ایرانی در بازار خرید و فروش برنج متفاوت است و این تفاوت در قیمت ها به دلیل وجود واسطه و دلالان در بازار خرید و فروش میباشد. شما میتوانید برای خرید برنج معطر و خوشپخت شمال به مراکز مطمئن در شمال کشور مراجعه کرده و به صورت مستقیم برنج موردنظرتان را از کشاورزان بخرید. البته در این وهله احتیاج به راهنمایی دارید که مجموعه توسکا همیاری مناسب برای شماست.

هر چقد واسطه ها در این مسیر کاسته شود، شما میتوانید به قیمت واقعی نزدیک تر شوید. مرکز خرید و فروش برنج شمال به صورت عمده، واقع در مازندران، با عنوان تجاری بازرگانی توسکا با حذف واسطه ها و خرید مستقیم برنج از کشاورز این امکان را برای خریداران برنج ایرانی فراهم نموده است تا در هر نقطه از کشور که باشند به صورت مستقیم و حتی فروش آنلاین، لذت خریدی مطمئن را تجربه کنند.

توجه داشته باشید که برای خرید برنج توسکا میتوانید به صورت حضوری نیز اقدام نمایید. علاوه بر این همکاران ما در مجموعه توسکا در هنگام فروش برنج، به مشتریان خود تضمین اصالت کالا میدهند.

برای دریافت قیمت روز برنج خوش عطر ایرانی میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.

 

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید برنج خوش عطر ایرانی

قیمت خرید برنج خوش عطر ایرانی ارزان استبرنج طارم ارگانیک، از شناخته‌ شده‌ترین انواع برنج کشت شده در کشور ما می باشد که عطر و طعم بی نظیر آن برای هیچ کس از ناشنا

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا