عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / برنج فجر گرگان / خرید عمده برنج فجر

خرید عمده برنج فجر

برای خرید عمده برنج فجر سوزنی با مدیرفروش توسکا از طریق راه های ارتباطی زیر تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن این محصول را خریداری کنید. برنج فجر از انواع برنج پرمحصول به شمار می رود به دلیل مناسب بودن قیمت برنج فجر و پخت عالی در بازار خرید و فروش از جمله برنج های پرطرفدار است.

قیمت برنج فجر

فروش اینترنتی برنج فجر

بهترین راه برای خرید بی دردسر و کم هزینه خرید اینترنتی محصول میباشد. این روش برای خرید و فروش برنج ایرانی نیز انجام میشود و مشتریان میتوانند فروش اینترنتی برنج فجر را از طریق همین سایت تجربه کنند.

برنج فجر به دلیل پخت مناسبی که دارد در اکثر رستوران ها و غذاخوری ها طبخ میشود دلیل این امر هم قیمت مناسب و پخت خوب این محصول میباشد، گفتنی است که پخت و عطر برنج فجر در مقایسه با برنج طارم کمتر است به همین دلیل ارزانتر از برنج طارم به فروش میرسد.

مجموعه توسکا با فروش اینترنتی برنج فجر به صورت عمده این توانایی را دارد تا با همه ارگان های دولتی، فروشگاه ها، رستوران ها، هتل ها، تالارهای پذیرایی و مصارف خانگی همکاری کند.

فروش عمده برنج فجر گرگان

تشخیص برنج خالص ایرانی

برنج فجر با توجه به محل کشت به دو نوع تقسیم میشود که محصول استان گلستان و مازندران هستند.

برنج فجر گلستان با نام برنج فجر علی آباد و برنج فجر مازندران با نام برنج فجر محلی جویبار، از مرغوب ترین برنج های منطقه میباشند که به عنوان برنج فجر سوزنی نیز شناخته میشوند. اگر خریدار برنج فجر خالص و اصیل شمال هستید و قصد خرید عمده برنج فجر سوزنی درجه یک را دارید، با مدیر فروش مجموعه برنج توسکا تماس بگیرید. فروش اینترنتی برنج فجر اصیل جویبار و گرگان در انبار مرکزی برنج توسکا باعث شده است تا مشتریان عزیز بتوانند بصورت غیرحضوری اقدام به خرید نمایند. شما دوستان می‌توانید حتی به صورت حضوری این برنج را از انبار مرکزی برنج توسکا [در شهرستان جویبار] دریافت و خرید نمایید.

قیمت برنج فجر ممتاز

به طور کلی قیمت برنج فجر در مقایسه با انواع برنج های کم محصول همچون برنج طارم ارزان تر است و برنج فجر گرگان به دلیل کیفیت و پخت بهتر نسبت به فجر مازندران کمی گرانتر است. ولی با توجه به اینکه استان های مازندران و گلستان از تولید کنندگان اصلی این محصول میباشند، خرید برنج فجر به قیمت کمتر در این نواحی قابل انجام است و در شهرستان ها و نقاط دیگر کشور به دلیل وجود واسطه و دلالان با افزایش قیمت رو به رو خواهیم بود.

بنابراین تعیین کننده قیمت برنج فجر به صورت عمده توسط تاجران و فروشندگان در شمال کشور صورت میگیرد. شما خریدار برنج فجر برای دریافت لیست قیمت این محصول میتوانید به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کرده تا قیمت این محصول را به صورت روزانه دریافت کنید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان و تلفنی با شماره های تماس که در زیر درج شده اند تماس بگیرید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج عطری فجر با قیمت همکاری

اگر خریدار واقعی برنج عطری و اصیل فجر با قیمت همکاری و عالی هستید با …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا