عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / برنج کهنه / خرید عمده برنج کهنه شمال

خرید عمده برنج کهنه شمال

اگر طرفدار برنج کهنه پارساله هستید، اگر به دنبال برنج خوشپخت هستید، اگر برنج با قیمت مناسب می خواهید، جهت خرید عمده برنج کهنه شمال همین الان با مجموعه برنج توسکا ارتباط بگیرید.

تفاوت قیمت برنج کهنه و نو

اصولا قیمت برنج کهنه از قیمت برنج نو کمی گرانتر است. علت کاملا مشخص است. برنج کهنه بخاطر پخت بسیار عالی در مقابل برنج نو و تازه برداشت شده که پخت خوبی ندارد، قیمت بیشتری دارد.

تجربه نشان می دهد که در مرداد ماه همزمان با برداشت برنج نو، برنج کهنه پارساله به سختی یافت می شود. علت اینکه در مرداد ماه نمی توان برنج کهنه پیدا کرد این است که:

  • تمام کشاورزان و تاجران قبل از ورود به فصل برداشت برنج، برنج های قدیمی خود را می فروشند. به علت گرمی هوا و وجود شپشک برنج این امر کاملا طبیعی است.
  • کشاورزان و تاجران تا قبل از برداشت برنج تازه، برنج های قدیمی خود را به صورت کامل می فروشند زیرا هر چقدر به روزهای برداشت برنج نو نزدیک شویم آنگاه قیمت برنج ها ارزان تر می شود.

پس در زمانبندی برای خرید برنج کهنه بسیار هوشمندانه عمل کنید.

خرید عمده برنج کهنه

به صورت تجربی و کلی می توان گفت که قیمت برنج کهنه در مرداد ماه تقریبا ۲۰ درصد از قیمت برنج نو بیشتر است.

خرید عمده برنج کهنه شمال

در خرید عمده برنج کهنه شمال بایستی به چند نکته دقت کرد. این نکات شامل موارد زیر است:

  1. برنج کهنه و خوشپخت شمال را از کجا باید خرید؟
  2. قیمت پایه و واقعی برنج کهنه در شمال چقدر است؟
  3. چگونه برنج کهنه را از برنج نو تشخیص دهیم؟
  4. بهترین زمان برای خرید برنج کهنه پارساله چه زمانی است؟

همیشه در خرید برنج کهنه شمال ابتدا پارامترهای فوق را در نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید کنید.

برای خرید مطمئن بهترین راهکار این است که اطلاعات خود را نسبت به برنج کهنه بالاتر ببرید. راهکار دوم این است که چندین مرکز فروش برنج در شمال پیدا کنید. هر ماه لیست قیمت های برنج را از تمام این مراکز استعلام بگیرید. به یاد داشته باشید که کیفیت برنج بر روی قیمت آن تاثیر مستقیمی دارد.

مراکزی قابل اطمینان هستند که برنج خالص و یکدست با بهترین قیمت به شما عرضه کنند. مرکز فروش برنج باید بدون واسطه برنج ها را به مشتری عرضه کند. در این حالت می توان به قیمت های اعلام شده از این مراکز اطمینان حاصل کرد.

به یاد داشته باشید که افزایش اطلاعات شما در حوزه برنج منجر به این می شود که تشخیص برنج کهنه از نو برای شما آسان و در نتیجه روند خرید به خوبی و با خیال آسوده برای شما شکل بگیرد.

یک خریدار باتجربه همیشه در زمانبندی خرید بسیار با دقت عمل می کند. مثلا خریدار باتجربه می داند که اگر برنج کهنه می خواهد پس باید قبل از برداشت برنج نو اقدام به خرید برنج کهنه بکند.

مشخص است که در فصل برداشت برنج نو، برنج کهنه به سختی پیدا می شود. پس بهترین زمان برای خرید عمده برنج کهنه شمال در واقع ماه قبل از برداشت برنج نو است.

خرید عمده برنج کهنه

بهترین زمان برای خرید عمده برنج کهنه شمال در تیر ماه است. زیرا هم برنج کهنه به خوبی یافت می شود و هم قیمت بسیار مناسبی دارد.
جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

طرز پخت برنج تازه ایرانی

طرز پخت برنج تازه ایرانی

بسیاری از آشپزان در نحوه پخت صحیح برنج تازه برداشت شده ایرانی مشکل دارند زیرا …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا