عرضه برنج شمال
سه شنبه , مهر ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج مازندران / خرید معطرترین برنج مازندران

خرید معطرترین برنج مازندران

خریدار برنج ایرانی همواره به دنبال خرید معطرترین برنج ایرانی با قیمت ارزان است. این امر سبب شده تا مشتریان به دنبال خرید مستقیم از شالیکار باشند. گفتنی ست که برنج تهیه شده از کشاورز به صورت بوجاری نشده میباشد و بایستی به کارخانه سورتینگ منتقل شود. از طرفی کشاورزان این عمل را انجام نداده و اقدام به فروش برنج کارخانه ای (پالول) میکنند.

خرید معطرترین برنج مازندران

اگر به دنبال خرید عطری ترین برنج ایرانی با قیمت مناسب از کشاورز هستید، میتوانید به مراکز فروش عمده برنج ایرانی در شمال کشور مراجعه کنید.

معرفی عطری تری برنج ایرانی

برنج های ایرانی و به خصوص برنج شمال به دلیل آب و هوای مساعد مناطق شمالی کشور بسیار مرغوب و خوش عطر هستند. استان مازندران به عنوان بزرگترین تولیدکننده برنج ایرانی معطر و خوشپخت، انواع برنج اصیل ایرانی را کشت میکند.

عطر برنج مقیاسی در جهت تعیین کیفیت برنج میباشد بنابراین برنج های عطری ایرانی کیفیت بالایی دارند و به برنج های کیفی و معطر شناخته میشوند.

برنج کشت دوم امراللهی مازندران، برنج طارم هاشمی مازندران و برنج چین دوم یا دونوج از برنج های معطر و خوشپخت مازندران میباشند که به صورت عمده در این استان قابل تامین هستند.

معرفی عطری تری برنج ایرانی

برای تهیه برنج عطری ایرانی از استان مازندران باید به مراکز فروش برنج شمال در مازندران مراجعه کنید تا برنج خالص را به صورت تمیز و بدون خرد تهیه نمایید.

بازرگانی برنج توسکا انواع برنج معطر ایرانی در بسته بندی ۱۰ کیلوگرمی و به صورت خالص و یکدست برای مشتریان برنج شمال تهیه مینماید.

قیمت خرید عمده برنج معطر ایرانی

در بازار خرید و فروش برنج ایرانی برنج های با کیفیت، خوش عطر و خوشپخت با قیمت بالاتری نسبت به سایر برنج ها یافت میشوند.

برنج معطر ایرانی به عنوان برنج کیفی و مرغوب ایرانی شناخنه میشود از این رو قیمت بالاتری دارد. برای خرید برنج معطر با قیمت ارزانتر میتوانید برنج فجر سوزنی اعلا را امتحان کنید.

قیمت خرید عمده برنج معطر ایرانی

برنج فجر از ارقام پرمحصول ایرانی میباشد و عطر مناسبی دارد. گفتنی ست که این برنج در مقایسه با برنج های کیفی فوق در رده پایین تری قرار دارد.

خرید برنج معطر در بازرگانی برنج توسکا برای مشتریان برنج عمده ایرانی به این صورت فراهم شده است تا مشتریان برای خرید اول خود بسته نمونه برنج را دریافت کنند و پس از بررسی و تایید محصول، برنج را در تناژ بالا سفارش دهند.

برای اطلاع از قیمت روز برنج معطر شمال مازندران به لیست قیمت توسکا مراجعه کرده و یا با کارشناسان فروش این مجموعه از طریق راه های ارتباطی زیر تماس برقرار نمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

نحوه خرید عمده برنج مازندران

برنج مازندران را چگونه و از چه مراکزی به صورت عمده می توان تهیه کرد؟ …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا