عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج شکسته ایرانی / خرید و فروش جدید ترین برنج شکسته ایرانی در جهان

خرید و فروش جدید ترین برنج شکسته ایرانی در جهان

برنجی که وارد کارخانه برنج کوبی می شود به دو نوع برنج، تبدیل می شود. اولین نوع برنج؛ برنج سالم یا کامل است که دارای هیچ شکستگی نیست و دانه های آن، شکلی یکنواخت و سالم دارد. از این نوع برنج، در مهمانی ها و مراسمات استفاده می کنند. دومین نوع برنج؛ برنج شکسته یا نیم دانه است. که دانه های برنج، در اثر مقاوم نبودن، دچار شکستگی می شوند. از این برنج در تهیه آش، دسر و… استفاده می شود.

البته کیفیت برنج در هر دو نوع یکی است و تفاوت، فقط در شکل ظاهری آن ها است. خرید و فروش برنج شکسته ایرانی در جهان رونق چشم گیری یافته است. بدین صورت که مشتریان، در سراسر ایران و جهان می توانند به وسیله ارتباط با مراکز خرید آنلاین در سراسر کشور، برنج خود را انتخاب کنند و سفارش دهند.

خرید و فروش جدید ترین برنج شکسته ایرانی در جهان

سايت فروش برنج شکسته

سايت فروش برنج شکسته هم اکنون وب سایت های فروش برنج سالم و برنج شکسته در سراسر کشور فعالیت می کنند. که جدید ترین برنج شکسته امساله را، در انواع بسته بندی ها، وزن ها و قیمت های مناسب، به مشتری ارائه می دهند.

برای مشاهده همه اطلاعات لازم برای یک خرید مطمئن و با صرفه، می توانید به این سایت ها مراجعه کرده و از مشاوره رایگانی که بعضی سایت ها در مورد برنج و نحوه تولید و توزیع آن در اختیار شما قرار داده اند بهره ببرید و خرید خوبی داشته باشید. بعضی از فروشگاه ها نمونه ی برنج را به صورت آزمایشی در اختیار مشتری قرار می دهند و مشتری پس از اطمینان از کیفیت برنج، اقدام به خرید می کند.

فروش عمده برنج شکسته طارم

فروش عمده برنج شکسته طارمانواع برنج ایرانی عبارت اند از: برنج هاشمی، برنج دم سیاه، برنج طارم، برنج خزر و…

در این میان برنج هاشمی و برنج طارم از مرغوبیت عالی برخوردار هستند. برنج طارم در چهار نوع عطری، هاشمی، صدری و دم سیاه موجود می باشد. این نوع برنج عطر خاصی دارد و برنج شناسان عطر آن را به خوبی می شناسند و در هنگام خرید به این نکته توجه اساسی می کنند. قیمت برنج طارم نسبت به بقیه برنج ها، کمی بیشتر است. پس در اینجا برنج شکسته طارم؛ با قیمتی پایین تر از برنج سالم، وارد بازار می شود تا نیاز مصرف کننده را برطرف کند.

در شمال کشور، که منبع تولید برنج می باشد، مراکز فروش زیادی هستند که شما را قبل از خرید به صورت رایگان، مشاوره و راهنمایی می کنند. تا شما برنج خود را خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

واحد تولیدی برنج شکسته تناژ بالا

واحد تولیدی برنج شکسته تناژ بالا در ایران برنج به صورت سنتی کشت و تولید می شود. هر فردی به طور متوسط، یک هکتار زمین دارد. که معمولا بین ۳ تا ۴ تن محصول از آن برداشت می کند. شالیکاران بعد از برداشت برنج، آن را تحویل کارخانه برنج کوبی داده و برنج آماده خود را در دو نوع برنج کامل و شکسته، تحویل می گیرند. برنج شکسته هم چند نوع است. برنج نرمه، برنج لاشه و برنج نیم دانه. برنج نرمه به دلیل ریز بودن، برای دانه مرغ و تبدیل به آرد و از این قبیل مصارف، مناسب است. برنج لاشه برای تهیه انواع دسر، کوفته، دلمه، اش و مصارف خانگی مناسب است. در این میان برای افرادی که توان خرید برنج کامل را ندارند، خرید برنج نیم دانه گزینه خوبی است. چون قیمتی پایین تر از برنج کامل دارد. 

شما برای خرید برنج به صورت عمده و تناژ بالا، بهتر است یا به صورت حضوری به برنج کاران و شالیزار ها مراجعه کنید. یا به بازار برنج فروش ها در شمال ایران یا سایر شهر ها مراجعه کنید و برنج مورد نظر خود را سفارش دهید. و سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید.

توزیع کننده مرغوب ترین برنج شکسته در بازار

توزیع کننده مرغوب ترین برنج شکسته در بازارهنگام خرید برنج باید به دو نکته توجه کنید: بوی آن و کهنگی آن. برنجی که تازه برداشت شده است؛ برای پخت، زیاد مناسب نیست. حتما مشاهده کرده اید که افراد، برنج را بو می کشند. یا با دندان آن را می شکنند. این ها بخاطر آزمودن کیفیت برنج است. برنج شکسته طارم و هاشمی در رده ی مرغوب ترین برنج ها در ایران هستند. ولی انواع برنج های دیگر هم در بازار موجود هستند.

برای خرید برنج شکسته، حتما به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. چون فروش برنج های تقلبی در بازار رونق گرفته است. هم اکنون توزیع کننده های معتبر زیادی در سراسر کشور وجود دارند. که برنج را بدون واسطه، از شالیکار گرفته و به دست مشتری می رسانند.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

برنج شکسته

قیمت روز برنج شکسته در سال ۹۹

برنج شکسته ایرانی جهت دریافت قیمت روز برنج شکسته در سال ۹۹ با مجموعه توسکا …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا