عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم / خرید و قیمت برنج طارم امساله

خرید و قیمت برنج طارم امساله

اگر میخواهید به صورت عمده برنج طارم تازه برداشت شده را خریداری کنید و از قیمت برنج طارم امساله به صورت دقیق اطلاع یابید؛ با ما تماس بگیرید.

از کجا برنج طارم امساله بخرم؟

تعداد مراکز فروش برنج ایرانی در شمال بسیار فراوان هستند. برخی از آنها به صورت مستقیم با کشاورزان ارتباط دارند و برخی دیگر خیر.

مرکز فروش برنج طارم امساله باید واقع در خود شمال باشد. این مساله باعث می شود تا ارتباط مرکز فروش با شالیکاران بصورت آسان و مستقیم باشد. در نتیجه قیمت برنج طارم نو امساله عرضه شده بسیار مناسب خواهد بود.

خرید برنج طارم درجه یک و البته هر برنج دیگری کار راحتی نیست، به خصوص اگر بخواهید آنلاین خرید کنید.

چون در خرید آنلاین برخلاف خرید حضوری امکان دیدن و لمس برنج از نزدیک نیست و نمی‌توانید اندازه و عطر برنج را ببینید. همچنین برنج تا وقتی که در قابلمه نرود کیفیت خود را نشان نمی‌دهد.

از کجا برنج طارم امساله بخرم؟

مرکز فروش برنج ایرانی توسکا در یکی از روستاهای شهرستان جویبار واقع شده است. ما در فصل برداشت برنج طارم با کشاورزان بسیاری از روستای خودمان ارتباط داریم.

خرید مستقیم شالی های تازه درو شده و انتقال آن به کارخانه های برنجکوبی توسط برنج توسکا باعث چشمگیر قیمت تمام شده برنج طارم می شود.

قیمت برنج طارم امساله تازه برداشت شده باید مناسب باشد تا فروشگاه ها و تاجران بتوانند آن را با حاشیه سود متعادل به فروش برسانند.

قیمت روز برنج طارم امساله

قیمت پایه و اولیه برنج طارم از شالی های تازه درو شده در برج ۵ بدست می آید.

بدین شکل که ابتدا شالی ها با قیمت تقریبی اعلام شده از طرف صنف از کشاورزان خریداری می گردد. سپس وارد برنجکوبی می شود. بعد از چند روز خشک شده و تبدیل به برنج سفید می شود.

در اینجا مقدار محصول حاصل شده از شالی های طارم قیمت نهایی برنج طارم رو مشخص خواهند کرد. اگر شالی ها مرغوب بوده و محصول خوبی بدهد به مروز زمان قیمت شالی و در نتیجه قیمت برنج طارم نو افزایش خواهد یافت.

قیمت روز برنج طارم امساله

برنج طارم جز گران‌ قیمت ترین برنج‌های ایرانی است و پس از برنج کشت دوم در رده دوم برنج‌های ایرانی از نظر قیمت قرار می‌گیرد. با این حال ممکن است قیمت برنج طارم در فروشگاه‌های مختلف متفاوت باشد.

قیمت روز برنج طارم امساله را می توانید در برج ۵ از مجموعه توسکا به صورت روزانه دریافت کنید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

برنج سرآشپز

فروش اینترنتی برنج طارم عطری

اگر قصد دارید برنج طارم عطری را به صورت اینترنتی خرید کنید می توانید به …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا