عرضه برنج شمال
چهارشنبه , بهمن ۶ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / قیمت برنج طارم هاشمی امساله

قیمت برنج طارم هاشمی امساله

برنج طارم هاشمی از مرغوبترین و پرطرفدارترین برنج کشت شده در خطه شمال کشور میباشد که رنگ آن سفید مایل به کرم و اندازه قلمی و کشیده ای دارد. همچنین عطر و بوی بینظیر این برنج باعث میشود هر کدبانو و آشپزی از طبخ برنج طارم هاشمی لذت ببرد، جهت خرید و دریافت قیمت برنج طارم هاشمی امساله میتوانید با مدیرفروش مجموعه توسکا تماس حاصل فرمایید.

برنج طارم هاشمی چیست؟

برنج طارم هاشمی از مشهورترین برنج های استان مازندران است. علت نامگذاری طارم هاشمی این است که کشاورزان با ترکیب کردن برنج طارم و برنج هاشمی در زمان پاشیدن بذر در خزانه و یا ترکیب بعد از برداشت این برنج را به بازار عرضه میکنند.

قیمت برنج طارم هاشمی

خواص و ویژگی های برنج طارم هاشمی

برنج طارم هاشمی در مقایسه با برنج های پرمحصول و انواع دیگر برنج ها، عطر و پخت بیشتری دارد و بیشتر قد می کشد؛ در استان مازندران کشت دوم برنج طارم هاشمی هم صورت می گیرد که از لحاظ کیفیت، عطر و طعم برتر از کشت اول این برنج می باشد.

خوشپخت بودن، ماندگاری بعد از پخت، اندازه مناسب دانه ها و قیمت مقرون بصرفه آن نسبت به سایر برنج های اصیل و سنتی ایران، سبب شده تا طرفداران زیادی در بازار فروش داشته باشد. از سویی دیگر این محصول به لحاظ گیاه شناسی دارای ریشک است. این ویژگی سبب می شود تا در برابر  کم آبی مقاوم باشد.

قیمت برنج طارم هاشمی

 

 قیمت برنج طارم هاشمی

اگر شما هم جزء مشتریان دائمی این برنج باشید، مطمئنا دیگر نمیتوانید برنج های خارجی و بی کیفیت را مصرف کنید چرا که فقط طبخ برنج اصیل ایرانی شما را راضی خواهد داشت.

کیفیت بالا در عطر، طعم و پخت مطبوع و ماندگاری بالا سبب شده است تا قیمت برنج طارم هاشمی نسبت به برنج های دیگر بالاتر باشد. با این حال این برنج نسبت به برنج کشت دوم از قیمت مناسبتری برخوردار است.

برای دریافت قیمت روز این محصول و مشاوره خرید، میتوانید به راحتی با مدیرفروش “مجموعه توسکا” ارتباط برقرار کنید.
جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید برنج خوش عطر ایرانی

قیمت خرید برنج خوش عطر ایرانی ارزان استبرنج طارم ارگانیک، از شناخته‌ شده‌ترین انواع برنج کشت شده در کشور ما می باشد که عطر و طعم بی نظیر آن برای هیچ کس از ناشنا

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا