عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / برنج فجر / خرید و قیمت برنج فجر شمال

خرید و قیمت برنج فجر شمال

خرید برنج فجر شمال با قیمت مناسب برای خریداران این محصول با قیمت مناسب در بازرگانی برنج توسکا به صورت عمده فراهم شده است. برای ثبت سفارش و دریافت قیمت روز این محصول با مدیرفروش توسکا تماس بگیرید.خرید و قیمت برنج فجر شمال

خرید عمده برنج فجر از شمال

برنج فجر درجه یک در میان برنج های پرمحصول در دسته برنج های با کیفیت و خوشپخت ایرانی میباشد. پخت مناسب برنج فجر سبب شده است تا این برنج با نام برنج فجر رستورانی یا برنج فجر خوشپخت شناخته شود.

برنج های پرمحصول ایرانی از جمله برنج شیرودی و ندا عطر خاصی ندارند و فقط به سبب پخت مناسب خریداری میشوند اما برنج فجر شمال بخاطر عطر مناسب و پخت عالی از برنج های پرمحصول و پرفروش ایرانی میباشد.

به طور کلی برنج معطر فجر در استان های گلستان و استان مازندران کشت میشود. در استان گلستان، برنج فجر گرگان، برنج فجر مینودشت و برنج فجر علی آباد موجود است که در همین مناطق کشت میشود.خرید عمده برنج فجر از شمال

در استان مازندران برنج فجر جویبار که در شهرستان جویبارکشت میشود از عطر و پخت مطبوعی برخوردار است. بنابراین برنج فجر گرگان عطری و برنج فجر جویبار از مرغوب ترین و معطرترین برنج های فجر شمال کشور می باشند.

خرید اینترنتی برنج معطر فجر در بازرگانی برنج توسکا برای مشتریان فراهم شده است. فروش برنج فجر در اصفهان برای خریداران برنج فجر به صورت فروش اینترنتی فراهم شده است.

آخرین قیمت برنج فجر شمال در بازار

خرید برنج فجر ایرانی در مقایسه با خرید برنج بی کیفیت خارجی بسیار بهتر و به صرفه تر است. قیمت برنج فجر اعلا بر اساس عوامل گوناگونی تعیین میشود. بهترین زمان برای خرید برنج فجر با قیمت ارزان، خرید برنج فجر در فصل برداشت میباشد.

مرکز خرید برنج فجر با عرضه مستقیم برنج از کشاورز، به صورت خالص، با بسته بندی مناسب اقدام به فروش عمده برنج فجر مینماید. برای خرید عمده برنج فجر از فروشنده برنج فجر بهتر است ابتدا قیمت دقیق این محصول را از مراکز فروش برنج در شمال کشور جستجو کنید.آخرین قیمت برنج فجر شمال در بازار

قیمت برنج ایرانی فجر درجه یک نسبت به برنج های کیفی همچون برنج طارم و کشت دوم بسیار ارزان تر است. از این رو بازار فروش اینترنتی برنج فجر در تمام فصول سال پررونق است.

قیمت روز برنج فجر فوق اعلا با توجه به کیفیت سورت و بوجاری برنج، نحوه بسته بندی، درصد خرد برنج و هزینه کارخانه محاسبه میشود. با توجه به متغیر بودن این عوامل تعیین قیمت دقیق و ثابت برنج فجر امکان پذیر نمیباشد.

برای دریافت قیمت روز برنج فجر اعلا به صورت مستقیم با مدیر فروش توسکا تماس بگیرید.

 

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت برنج طارم فجر درجه یک در بازار

برای خرید و دریافت قیمت برنج طارم فجر شمال به صورت آنلاین میتوانید با مدیرفروش …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا