عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج شمال / سایت خرید و فروش برنج شمال

سایت خرید و فروش برنج شمال

در هنگام خرید برنج شمال، مهم ترین اصل این است که فروشنده با فروش برنج شمال اصل و خالص به خریدار اعتماد وی را جلب کند. همچنین خرید برنج شمال با قیمت مناسب برای خریداران مهم ترین رکن خرید میباشد.

سایت خرید و فروش برنج شمال

نمایندگی فروش برنج شمال

خرید برنج خاص با قیمت مناسب از نمایندگی فروش برنج شمال قابل انجام میباشد. خریداران عمده برنج شمال برای خرید برنج اصیل شمال به صورت مستقیم از کشاورز میتوانند برنج شمال را از بازرگانی برنج توسکا تهیه کنند.

انواع برنج اصیل شمال در استان های گلستان، گیلان و مازندران کشت میشود. برنج های کشت اول و برنج کشت دوم در دو نوبت در این نواحی کشت میشود. برنج های معطر کشت دوم امراللهی، کشت دوم طارم عطری از بهترین و خوش عطرترین برنج های ایرانی میباشند.

نمایندگی فروش برنج شمال

خرید و فروش برنج کشت اول و برنج کشت دوم طارم به صورت عمده در بازرگانی برنج توسکا انجام میشود و این امکان را به خریداران میدهد تا برنج شمال را با قیمت مناسب به صورن یکدست و خالص تهیه کنند.

خریداران و مشتریان برنج ایرانی توجه داشته باشند که در هنگام خرید برنج از سایت فروش برنج ایرانی و سایت برنج شمال موارد زیر را مورد توجه قرار دهند:

  1. توجه به عطر و طعم برنج
  2. یکدست و یک اندازه بودن دانه های برنج
  3. نحوه بسته بندی برنج و نحوه ارسال بار

خرید و فروش عمده برنج شمال

برنج اصیل شمال به دلیل کیفیت عالی، عطر و پخت مطبوع همواره طرفداران خاص خود را دارد. بازار خرید و فروش عمده برنج شمال در نواحی شمال کشور به صورت وسیع گسترش یافته است. از این رو یافتن مرکز فروش مطمئن و قابل اطمینان برای خریداران برنج شمال کمی زمانبر خواهد بود.

بازرگانی برنج توسکا انواع برنج اصیل مازندران را به صورت مستقیم از کشاورزان روستای پهناب خریداری می نماید. از این رو تاجران و فروشندگان برنج شمال در شهرستان ها با خرید برنج شمال و سپس فروش آن میتوانند معامله ای پر سود را تجربه کنند.

خرید و فروش عمده برنج شمال

خرید برنج شمال درجه یک از مازندران که قطب اصلی برنج شمال است، قابل انجام میباشد. خریداران برنج عمده میتوانند برای صادرات و خرید برنج در هر تناژی با مجموعه توسکا همکاری کنند تا برنج خاص ایرانی را با قیمت مناسب و خالص تهیه نمایند.

برای خرید تناژ بالا خریداران میتوانند ابتدا بسته نمونه ۱۰ کیلوگرمی از برنج را دریافت نمایند و سپس با تایید نمونه بار آن را در هر تناژ سفارش دهند. خرید و دریافت قیمت روز انواع برنج شمال با تماس با مدیرفروش توسکا قابل انجام میباشد.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش عمده برنج شمال در اصفهان

پخش انواع برنج شمال در شهرستان ها توسط مجموعه برنج توسکا در تمام طول سال …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا