عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / فروشنده بهترین برنج ایرانی استخوانی

فروشنده بهترین برنج ایرانی استخوانی

در شهرهای شمالی ایران تنوع بالایی از برنج وجود دارد که هر کدام از لحاظ شکل ظاهری و کیفیت با هم متفاوت می باشند. برنج های این خطه از کشور از طعم و عطر بسیار خوبی برخوردار بوده و یکی از پر فروش ترین انواع آن برنج استخوانی است. فروشنده بهترین برنج ایرانی استخوانی این محصول را به روش های مختلف حضوری و یا اینترنتی ارائه می کند که به دلیل مرغوبیت، مشتریان استقبال خوبی از خرید نشان می دهند.

فروشنده بهترین برنج ایرانی استخوانی

طرز پخت برنج ایرانی استخوانی

طرز پخت برنج ایرانی استخوانی طرز پخت برنج ایرانی استخوانی چگونه است؟ این برنج را می توانید به صورت آبکش شده و یا کته تهیه کنید. برای پخت برنج باید آن را به خوبی شسته و در حدود چند ساعت در ظرف خیس کنید و برای پخت کته به آب کمتری نیاز است که باید با توجه به مقدار برنج آب را اضافه کنید سپس بعد از به جوش آمدن آب، روغن و نمک را به همراه برنج اضافه نموده تا آب برنج جمع شود و حرارت را کم نموده تا برنج دم بکشد.
برای پخت برنج به صورت آبکش شده باید آب بیشتری نسبت به میزان برنج استفاده کنیم و بعد از به جوش آمدن آب، برنج را همراه نمک اضافه کرده و هنگامی که برنج ها نرم تر شدند آن را آبکش می کنیم.
در هنگام جوشیدن برنج برای سفید تر شدن رنگ برنج می توانید از چند قطره آبلیمو استفاده کنید همچنین استفاده از چند تکه کوچک یخ نیز برای قد کشیدن بهتر برنج در هنگام جوشیدن آن گزینه مناسبی است.

سفارش مستقیم برنج ایرانی استخوانی

سفارش مستقیم برنج ایرانی استخوانی سفارش مستقیم برنج ایرانی استخوانی از طریق همین سایت برای مشتریان فراهم می باشد که می تواند در کمترین زمان و با هزینه ای مقرون به صرفه، محصول دلخواه را خریداری کند تا با بسته بندی استاندارد به محل مورد نظر ارسال گردد که این امر در پیشگیری از پرداخت هزینه های جانبی و اضافی در ایاب و ذهاب حائز اهمیت می باشد.
برنج ایرانی علاوه بر شمال کشور در استان های مختلف نظیر اصفهان، فارس، خوزستان و ایلام و … نیز کشت می شود که در انواع دانه بلند و عطری و … مشاهده می شوند. برنج های ایرانی بسیار خوش پخت بوده و اغلب معطر می باشند.
انواع برنج پس از برداشت از شالیزارها برای فرآوری و تمیز شدن وارد کارخانه می شود و به خوبی عملیات سورت و بوجاری آن انجام شده و پس از جدا سازی انواع ضایعات و ناخالصی ها از آن در بسته بندی های شکیل و استاندارد قرار داده شده و برای فروش راهی بازار های داخلی و خارجی می گردند.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج معطر

قیمت خرید برنج از شالیکار

امروزه با افزایش قیمت برنج ایرانی، خریداران و تاجران برنج به دنبال خرید مستقیم برنج …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا