عرضه برنج شمال
یکشنبه , دی ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم / فروشندگان برنج طارم اصیل شمال

فروشندگان برنج طارم اصیل شمال

بازرگانی برنج توسکا به عنوان بزرگترین مرکز فروش برنچ طارم اصیل شمال با عرضه مستقیم انواع برنج طارم ایرانی به صورت عمده و جزئی آماده همکاری با ارگان ها و سازمان ها، آشپزخانه ها، رستوران ها، فروشگاه ها و… میباشد.

فروشندگان برنج طارم اصیل شمال

عرضه کننده برنج طارم خوش عطر

با توجه به کشت وسیع برنج طارم در استان های شمالی و به ویژه استان مازندران، بزرگترین عرضه کنندگان برنج طارم در استان های شمالی کشور قرار دارند.تولید و عرضه عمده برنج طارم در فصل برداشت برنج طارم یعنی تابستان و پاییز هر سال زراعی انجام میشود.

برنج طارم کشت اول و برنج طارم دونوج از انواع برنج طارم ایرانی میباشد. برنج طارم کشت دوم یا برنج طارم دونوج به دلیل پاییزه بودن از عطر و طعم بینظیری برخوردار است و به معطر ترین برنج طارم شمال معروف است.

عرضه کننده برنج طارم خوش عطر

قرار گرفتن در معرض هوای خنک پاییزی سبب شده است تا برنج طارم پاییزه (کشت دوم یا چین دوم) عطری تر و خوشپخت تر از برنج طارم تابستانه باشد.

عطر و پخت بینظیر طارم و ماندگاری بسیار خوب پس از پخت سبب شده است تا برنج طارم شمال از جمله برنج طارم هاشمی مازندران و برنج طارم محلی مازندران از برنج های پرفروش و درجه یک ایرانی محسوب شود.

قیمت برنج طارم معطر شمال

با توجه به کیفیت بسیار خوب برنج طارم شمال این برنج ایرانی از باارزش ترین نمونه برنج های اصیل ایرانی میباشد. فروش عمده و مستقیم برنج طارم در شمال کشور سبب میشود تا برای خریدار برنج طارم عطری قیمت تمام شده برنج بسیار ارزان تمام شود.

عرضه کنندگان برنج شمال در مراکز فروش معتبر در فصل برداشت برنج طارم، تابستان و پاییز هرسال، شالی طارم اصل را از کشاورزان نامی و زحمتکش شمالی تهیه میکنند. در کارخانه شالیکوبی شالی به برنج سفید تبدیل شده و سپس توسط دستگاه سورتینگ و بوجاری تمامی دانه های خرد و سیاه و رنگی از برنج مرغوب طارم جداسازی میشود.

قیمت برنج طارم معطر شمال

خرید عمده برنج طارم شمال در تناژ بالا فقط توسط مراکز فروش معتبر قابل انجام میباشد چرا که تهیه برنج طارم خالص و یکدست برای مشتریان این محصول کمی مشکل میباشد.

در بازرگانی برنج توسکا انواع برنج اصیل شمال را به صورت خالص، سورت و بوجاری شده در بسته بندی های ۱۰، ۲۰ و ۵۰ کیلوگرمی آماده سازی میشود.

برای اطلاع از قیمت امروز برنج طارم معطر شمال به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کرده و یا با مشاورین فروش توسکا تماس حاصل نمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

برنج طارم استخوانی معطر

افزایش قیمت نجومی برنج طارم ۱۴۰۰

در اینجا با جزییات به بررسی دلایل گرانی و افزایش قیمت نجومی برنج طارم مازندران …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا