عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / فروشگاه اینترنتی برنج شمال

فروشگاه اینترنتی برنج شمال

برای خرید بهترین برنج ایرانی عطری و خوشپخت و دریافت قیمت بهترین برنج ایرانی میتوانید با مجموعه توسکا در تماس باشید. مجموعه برنج توسکا به عنوان فروشگاه اینترنتی برنج شمال و ارائه ارزانترین برنج شمال، مرکز فروش عمده برنج اصیل مازندران است.

فروشگاه اینترنتی برنج

قیمت برنج شمال

خریداران برنج شمال با انواع برنج اصیل شمال آشنا خواهند بود در این مقاله به معرفی بهترین برنج های ایرانی میپردازیم:  

✔️ برنج کشت دوم امراللهی و برنج راتون: برنج کشت دوم امراللهی بعد از برداشت برنج (کشت اول) در نوبت دوم مرداد ماه کشت میشود و بهترین برنج شمال کشور تلقی می شود.

در استان مازندران به دلیل شرایط آب و هوایی مطلوب، رطوبت کافی، فراوانی آب و همچنین گرمای مناسب این برنج کشت میشود. برنج کشت دوم امراللهی در فصل پاییز و با فرا رسیدن نسبی سرما برداشت خواهد شد، که همین امر سبب شده که این برنج از عطر و پخت بسیار مطلوبی برخوردار باشد. قیمت این برنج به مراتب بیشتر از انواع دیگر برنج است.

فروشگاه اینترنتی برنج

✔️ برنج طارم هاشمی: برنج طارم هاشمی از مشهورترین برنج های استان مازندران است. علت نامگذاری طارم هاشمی این است که کشاورزان با ترکیب کردن برنج طارم و برنج هاشمی در زمان پاشیدن بذر در خزانه و یا ترکیب بعد از برداشت این برنج را به بازار عرضه میکنند. خوشپخت بودن، ماندگاری بعد از پخت، اندازه مناسب دانه ها و قیمت مقرون بصرفه آن نسبت به سایر برنج های اصیل و سنتی ایران، سبب شده تا طرفداران زیادی در بازار فروش داشته باشد. از طرفی این محصول به لحاظ گیاه شناسی دارای ریشک است. این ویژگی سبب می شود تا در برابر  کم آبی مقاوم باشد.

فروشگاه اینترنتی برنج✔️ برنج پر محصول: سه نوع برنج پرمحصول در مازندران کشت می شود که از اصلی ترین و پرطرفدارترین برنج های پرمحصول مازندران است:

  1. برنج فجر: برنج پرمحصول فجر هم از لحاظ عطر و هم از لحاظ پخت، بهترین برنج پرمحصول مازندران می باشد که به آن برنج فجر محلی گفته می شود. برنج فجر محلی جویبار در میان برنج فجر شهرهای دیگر از پخت و عطر بهتری برخوردار است. این برنج بخاطر پخت عالی به عنوان برنج رستورانی شناخته می شود که اغلب رستوران ها از این برنج برای رستوران استفاده می کنند.

  2. برنج شیرودی: برنج پرمحصول شیرودی از برنج های رده پایین مازندران است که عطر و بوی خاصی ندارد. برنج شیرودی با اینکه هنگام پخت شکسته و خرد نمی شود ولی در زمان کوتاهی بعد از پخت اگر مصرف نشود کاملا خشک شده و نرمی خود را از دست می دهد.

  3. برنج ندا: نوعی برنج پرمحصول می باشد که از لحاظ کیفیت عطر و پخت به برنج شیرودی نزدیک است. این برنج در حال منسوخ شدن است بطوری که این برنج جای خود را به برنج های فجر و شیرودی داده است.

بدیهی است برنج های پرمحصول به علت کیفیت پایین تر نسبت به کیفیت برنج های کم محصول (کشت دوم بینام، دونوج طارم، طارم هاشمی و طارم محلی) از قیمت کمتری برخوردار می باشند.

مجموعه برنج توسکا این افتخار را دارد تا به عنوان معتبرترین فروشگاه اینترنتی برنج، به مشتریان برنج اصیل ایرانی به صورت فروش عمده و جزئی خدمت رسانی کند.
جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی برنج ایرانی

بازار فروش اینترنتی برنج ایرانی به صورت عمده و جزئی در بازرگانی برنج توسکا برای …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا