عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / برنج شیرودی / فروش برنج شیرودی با قیمت ارزان

فروش برنج شیرودی با قیمت ارزان

برنج شیرودی از انواع پرمحصول ایرانی میباشد و به همین سبب ارزان تر از سایر برنج های کم محصول همچون طارم میباشد. فروش برنج شیرودی به دلیل پخت مطبوع و مشابه با برنج طارم هاشمی، در تمام مراکز خرید و فروش برنج قابل انجام است. برای خرید برنج شیرودی با قیمت ارزان و مناسب به مرکز توسکا واقع در شهرستان جویبار مراجعه کرده و یا از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان توسکا تماس برقرار کنید.

فروش برنج شیرودی

برنج شیرودی چیست؟

برنج شیرودی از برنج های پرمحصول ایرانی محسوب میشود و بیشتر در مناطق کوهستانی و سردسیر کشت میشود. اولین بار، برنج شیرودی در استان مازندران کشت شده است و بیشتر در شرق این استان یافت میشود.

برنج شیرودی ظاهری کاملا کشیده و شبیه به طارم هاشمی دارد و رنگ آن سفید استخوانی است. برنج شیرودی از عطر بسیار ضعیفی برخوردار است ولی پخت قابل قبولی دارد به همین دلیل این برنج در رستوران ها و مجالس و مصارف خانگی بسیار پرطرفدار است.

فروش برنج شیرودی

شباهت ظاهری زیاد این برنج با برنج طارم هاشمی سبب شده تا افراد سودجو از این شباهت برای مخلوط کردن با برنج طارم هاشمی استفاده کنند.

در هنگام خرید برنج شیرودی بیشتر ظاهر برنج برای خریداران مهم خواهد بود پس حتما پخت محصول را امتحان کرده تا از کیفیت آن اطمینان پیدا کنید، همچنین برنج شیرودی به دلیل ارزانتر بودن و قیمت مناسب مورد استقبال خریداران برنج ایرانی قرار گرفته است.

انواع برنج شیرودی

فروش برنج شیرودی

برنج شیرودی بیشتر در استان های شمال کشور کشت میشود. به دلیل تفاوت در آب و هوا و خاک این مناطق، این برنج به۲ نوع تقسیم شده است:

۱) برنج شیرودی تابستانه: این نوع برنج شیرودی در اواخر تابستان برداشت میشه و عطر بسیار کمی دارد اما پخت نسبتا مناسبی دارد. رنگ برنج شیرودی تابستانه به رنگ سفید استخوانی است.

۲) برنج شیرودی پاییزه: برنج شیرودی پاییزه معمولا در اوایل پاییز یعنی مهرماه برداشت می شود. عطر برنج شیرودی پاییزه بیشتر از نوع تابستانه آن است همچنین پختی عالی دارد.

برنج شیرودی پاییزه به رنگ سبز کمرنگ است که بیشتر شبیه به برنج های پاییزه مانند کشت دوم و چین دوم میباشد.

در میان انواع برنج شیرودی، برنج شیرودی مازندران مرغوب تر از سایرین است. شیرودی زاغمرز که در شهرستان بهشهر کشت میشود از مرغوب ترین و مشهورترین برنج شیرودی است زیرا این برنج از نوع شیرودی پاییزه و معطر است، به همین دلیل در استان مازندران به قیمت ارزانتری قابل خرید است.

برنج توسکا به عنوان مرکز فعال فروش برنج شیرودی در استان مازندران آماده همکاری و فروش این محصول در هر تناژی به شما مشتریان عزیز میباشد.

طرز پخت برنج شیرودی

برنج شیرودی به خوبی ری میکند و پختی مانند برنج طارم هاشمی دارد، تنها تفاوت برنج شیرودی با برنج طارم در عطر و بو میباشد که نسبت به برنج طارم هاشمی عطر کمتری دارد. این برنج را به دو صورت آبکش و کته میتوان طبخ کرد.

فروش برنج شیرودی

** بهترین روش برای پخت برنج شیرودی به روش مجلسی پخت برنج آبکش است که در [اینجا] میتوانید مطالعه کنید.

قیمت برنج شیرودی درجه یک

قیمت برنج شیرودی مازندران

قیمت برنج شیرودی در بازار خرید و فروش برنج ایرانی در استان های شمالی کشور تعیین میشود و در بازار شهر های دیگر به دلیل وجود واسطه با افزایش قیمت رو به رو خواهید شد.

در استان مازندران، فروش برنج شیرودی و کشت آن در شهر های نکا و بهشهر بیشتر انجام میشود و به همین سبب تاجران و فروشنگان این مناطق قیمت برنج شیرودی را تعیین میکنند. برای دریافت قیمت برنج شیرودی درجه یک میتوانید با فروشگاه برنج توسکا که به صورت تخصصی انواع برنج شمال را به فروش میرساند، در ارتباط باشید تا قیمت دقیق این محصول را دریافت نمایید.

مجموعه توسکا با ارائه لیست قیمت به صورت آنلاین در سایت رسمی توسکا، امکان دریافت لیست قیمت به صورت روزانه را برای مشتریان برنج توسکا فراهم آورده است.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش شالی شیرودی در رشت

مرکز خرید و فروش بذر اصلاح شده شیرودی

اگر تاجر یا کشاورز هستید و به دنبال خرید و فروش بذر برنج شیرودی اصلاح …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا