عرضه برنج شمال
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم هاشمی / فروش برنج صادراتی طارم هاشمی مازندران

فروش برنج صادراتی طارم هاشمی مازندران

شرکت های بازرگانی یا ارگان هایی که تمایل به خریداری و صادرات برنج درجه یک طارم هاشمی مازندران دارند با مدیر فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمایید. فروش برنج صادراتی طارم هاشمی درجه یک از افتخارات این مجموعه است.

برنج صادراتی

تمام شرکت های بازرگانی برای خرید برنج ایرانی جهت صادرات به کشورهای همسایه مانند عراق و کشورهای اروپایی مانند کانادا و آمریکا دو مشکل و سوال مهم در ذهن خود دارند:

  1. برنج اصیل و خالص ایرانی را به صورت تضمین شده از کجا بخریم؟
  2. آیا از این برنج اصیل و خالص در طول سال در تناژ بالا می توانیم تهیه کنیم؟

مجموعه برنج توسکا قصد دارد به این دو سوال اصلی پاسخ بدهد.

جهت خرید برنج صادراتی درجه یک ابتدا باید مرکز خرید و فروش انواع برنج اصیل شمال را در شمال کشور شناسایی کرد. مراکز فروش برنج صادراتی در شمال کشور زیاد هستند که اکثرا آنها ادعای عرضه مستقیم انواع برنج اصیل ایرانی با کمترین قیمت بازار را دارند. ولی با تحقیق میدانی و با داد و ستد با این مراکز متوجه خواهید شد که اغلب آنها ادعای درستی نداشتند. البته بسیاری از مراکز فروش برنج در شمال به صورت منصفانه و صادقانه در حال داد و ستد برنج هستند.
اکنون فرض می کنیم که یک مرکز فروش برنج ایرانی در شمال را شناسایی کرده اید که کاملا صادقانه کار می کند. ولی آیا این مرکز توانایی تامین همیشگی برنج در تناژ خیلی بالا را دارد؟
شرط انتخاب یک مرکز فروش برنج جهت تامین برنج صادراتی این است که اولا آن مرکز قابل اعتماد باشد و دوما توانایی تامین همان برنج را در تناژ بالا در طول سال داشته باشد.

فروش برنج صادراتی

کدام نوع برنج ایرانی برای صادرات مناسب است؟

برنجی که جهت صادرات انتخاب می شود بایستی چند ویژگی کلیدی را داشته باشد:

  • معطر باشد.
  • خوشپخت باشد.
  • خوشرنگ باشد.
  • قالب و سایز خوبی داشته باشد.
  • کاملا تمیز و بدون خرد باشد.
  • بسته بندی مناسبی داشته باشد.
  • قیمت مناسبی داشته باشد.
  • به صورت عمده قابل تهیه باشد.

حال کدام نوع برنج ایرانی در مازندران تمام ویژگی های فوق را می تواند در خود داشته باشد؟
جواب: برنج طارم هاشمی مازندران

فروش برنج صادراتی

برنج طارم هاشمی مازندران هم خوش بو، خوش پخت، خوش قالب و همچنین به صورت عمده در مازندران کشت می شود به طوری بیشترین درصد از زمین های شالیزاری مازندران را به خود اختصاص داده است.

فروش برنج صادراتی طارم هاشمی

اگر به این نتیجه رسیده اید که برنج طارم هاشمی بهترین گزینه برای صادرات است پس با مدیر فروش مجموعه برنج توسکا ارتباط گرفته و مشاوره اولیه را به صورت رایگان جهت صادرات این نوع برنج اصیل ایرانی دریافت نمایید.
بدون شک سود صادرات قابل مقایسه به سود معاملات داخلی نیست. درست است که صادرات برنج اندکی سخت است ولی نحوه صادرات شرکت های مختلف بازرگانی و تاجران و تجربه آنها می تواند یک منبع عالی اطلاعات برای شما جهت صادرات برنج باشد.
ما در مجموعه برنج توسکا به شما تضمین می دهیم برنج اصیل ایرانی را با ۱۰۰ درصد خلوص و با کمترین قیمت ممکن (به علت عرضه مستقیم) در اختیار شما قرار دهیم.

فروش برنج صادراتی

برنج صادراتی طارم هاشمی را فقط و فقط از یک مرکز قابل اطمینان در شمال خریداری نمایید به طوری که توانایی تامین همان برنج با همان کیفیت را در تناژ بالا به صورت همیشگی داشته باشد.
جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج ایرانی

قیمت برنج طارم هاشمی کشت اول

بازار خرید و فروش برنج طارم هاشمی کشت اول به صورت عمده در استان مازندران …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا