عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / فروش عمده برنج ایرانی

فروش عمده برنج ایرانی

ما برنج را در تناژ بالا از کشاورز به مشتری عرضه می کنیم. بدون واسطه و با قیمت استثنایی. برنج مرغوب و با کیفیت شمال را می توانید بصورت عمده از مرکز فروش عمده برنج ایرانی توسکا تهیه کنید و برای فروش عمده برنج به کشورهای دیگر نیز صادر نمایید. ما در بازرگانی توسکا از کیفیت برنج، چه در کارخانه و چه در بسته بندی نمی کاهیم و این سازوکار را برای خود انتخاب نموده ایم. روش ما، ارائه مناسب ترین قیمت برنج همراه با بالاترین و مرغوب ترین کیفیت است. برنجی که به صورت مستقیم از دست کشاورز به دست مشتری می رسد.

فروش عمده برنج

عرضه مستقیم برنج شمال

یکی از مهمترین شاخص ها در خرید عمده برنج شمال مربوط به قیمت برنج می باشد. بدون شک عرضه برنج بدون واسطه به مشتری می تواند از کمترین قیمت برخوردار باشد. از طرفی تضمین خالص بودن در این نوع معاملات بسیار بالا است. چون برنج به صورت مستقیم به مشتری فروخته می شود.

در شمال کشور ایران مراکز مختلف فروش برنج در حال فعالیت هستند. اما بسیاری از آنها به دلایل ذیل قادر به تامین عمده برنج به صورت مستقیم و بدون واسطه نیستند:

(۱) بسیاری از مراکز از اعتبار کافی در میان کشاورزان برخوردار نیستند و همین امر موجب می شود تا کشاورز برنج خود را به آنها نفروشد.

(۲) نفوذ برخی از مراکز در میان کشاورزان بسیار کم می باشد. این نفوذ اندک باعث می شود تا آنها نتوانند بصورت مستقیم برنج از شالیکاران بخرند.

(۳) اغلب کشاورزان زمانی که اعلام فروش می کنند نیاز به پول نقدی دارند. توان خرید نقدی بسیاری از مراکز بسیار پایین است چون خرید و فروش عمده برنج به سرمایه نسبتا زیادی نیازمند است.

بازرگانی برنج توسکا واقع در مرکز روستای پهناب (شهرستان جویبار) با اعتبار چندین ساله در میان کشاورزان این روستا با خرید عمده برنج از کشاورزان، بعد از مراحل تمیزسازی و بسته بندی با بهترین کیفیت ممکن آنها را با قیمت استثنایی به مشتریان عزیز و خریداران عمده عرضه کند.

هدف ما این است تا در کنار افزایش کیفیت برنج ها، هزینه ها را تا جای ممکن کاهش داده تا بتوانیم مرغوبترین برنج های شمال را در تناژ بالا با کمترین قیمت ممکن به دست مشتری برسانیم.

فروش عمده برنج

خرید برنج در تناژ بالا

مهمترین مزیت خرید برنج در تناژ بالا، کاهش قیمت تمام شده برنج برای مشتری می باشد. اما خریدار عمده برنج چطور و از کجا می تواند در تناژ بالا برنج یکدست و با قیمت رقابتی تهیه کند؟

اولا مرکز فروشی باید پیدا شود که برنج را به صورت مستقیم از شالیکاران به مشتری عرضه کند.

دوما مرکز فروش باید از اعتبار چندین ساله و بالایی برخوردار باشد. این مهم نیاز به تحقیقات میدانی دارد.

سوما مرکز فروش باید قادر به تامین برنج به صورت عمده و پیوسته در طول سال باشد.

چهارما مرکز فروش باید بتواند برنج را با بهترین کیفیت ممکن با قیمت رقابتی به مشتری ارایه کند.

اگر تاجر برنج هستید. اگر خریدار عمده برنج هستید. اگر صاحب رستوران یا اشپزخانه یا کترینگ هستید. اگر مسئول خرید یک ارگان دولتی یا خصوصی هستید. اگر صاحب یک فروشگاه بزرگ یا کوچک هستید. بهتر است برای یک بار هم که شده به صورت حضوری از بازرگانی برنج توسکا بازدید به عمل آورید و تمام پارامترهای فوق را در این مرکز فروش بررسی بفرمایید.

بهترین ها حق شماست.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید برنج خوش عطر ایرانی

قیمت خرید برنج خوش عطر ایرانی ارزان استبرنج طارم ارگانیک، از شناخته‌ شده‌ترین انواع برنج کشت شده در کشور ما می باشد که عطر و طعم بی نظیر آن برای هیچ کس از ناشنا

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا