عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / برنج شیرودی / فروش عمده برنج خوشپخت شیرودی

فروش عمده برنج خوشپخت شیرودی

برنج خوشپخت شیرودی از برنج های پرمحصول ایرانی میباشد. به دلیل پخت مناسب و ظاهر مشابه با برنج طارم این برنج از برنج های پرفروش در میان برنج های پرمحصول ایرانی میباشد.

برای ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان با ما در بازرگانی برنج توسکا تماس بگیرید.

فروش عمده برنج خوشپخت شیرودی

خرید برنج شیرودی خوشپخت ممتاز

برنج شیرودی ممتاز ظاهری کاملا کشیده و شبیه به طارم هاشمی دارد و به رنگ سفید استخوانی است. برنج شیرودی از عطر کمی برخوردار است اما به دلیل خوشپخت بودن برای استفاده در رستوران ها و مجالس و مصارف خانگی پرطرفدار است.

خرید برنج شیرودی ممتاز به صورت عمده به صورت عمده در تناژ بالا برای تاجران و خریداران این برنج ایرانی به صرفه تر خواهد بود. زیرا خرید برنج به صورت عمده امکان خرید برنج به صورت یکجا و خالص را فراهم میکند. و هزینه های جانبی را کاهش میدهد.

خرید برنج شیرودی خوشپخت ممتاز

خرید برنج شیرودی از کشاورز از جمله راه های مناسب برای خرید عمده میباشد چرا که با این کار میتوانید برنج یکدست و خالص را از مرکز تولید و کشت برنج شیرودی دریافت کنید.

مجموعه برنج توسکا، برنج خوشپخت شیرودی را در تناژ بالا از کشاورزان استان مازندران خریداری کرده و با بسته بندی و سورت و بوجاری کردن برنج، آن را آماده فروش به خریدار برنج شیرودی میکند.

قیمت فروش عمده برنج شیرودی خوشپخت

قیمت برنج شیرودی در بازار خرید و فروش برنج شمال در استان های شمالی کشور، و در فصل برداشت برنج تعیین میشود و در بازار شهرستان ها به دلیل وجود واسطه با افزایش قیمت رو به رو خواهد بود.

در استان مازندران، فروش برنج شیرودی و کشت آن بیشتر در شهر های نکا و بهشهر انجام میشود. به همین دلیل تاجران و فروشنگان این مناطق قیمت برنج شیرودی را تعیین میکنند.

قیمت فروش عمده برنج شیرودی خوشپخت

برای دریافت قیمت برنج شیرودی درجه یک میتوانید با ما در بازرگانی برنج توسکا، مرکز تخصصی انواع برنج شمال، در ارتباط باشید تا قیمت روز برنج شیرودی خوشپخت را دریافت نمایید.

مجموعه توسکا با ارائه لیست قیمت به صورت آنلاین در سایت رسمی توسکا، امکان دریافت لیست قیمت روز انواع محصولات توسکا را برای مشتریان برنج توسکا فراهم آورده است.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش شالی شیرودی در رشت

مرکز خرید و فروش بذر اصلاح شده شیرودی

اگر تاجر یا کشاورز هستید و به دنبال خرید و فروش بذر برنج شیرودی اصلاح …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا