عرضه برنج شمال
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / فروش ویژه برنج ایرانی خوب

فروش ویژه برنج ایرانی خوب

برنج ایرانی خوب به طور عمده در شالیزار های شمال کشور کشت شده و برداشت آن عمدتا در فصل تابستان و پاییز صورت می گیرد. این دانه های سفید رنگ یکی از غلات پر مصرف در سراسر دنیا به شمار می رود که برنج ایرانی در میان انواع نمونه های جهانی از نام و آوازه ای خوبی برخوردار است. برنج غذای اصلی مردمان ایران را تشکیل داده و از این رو به صورت ویژه و با قیمت مناسب به فروش می رسد.

فروش ویژه برنج ایرانی خوب

درباره برنج ایرانی چه می دانید؟

درباره برنج ایرانی چه می دانید؟ نام ایران و ایرانی با نام برنج ایرانی گره خورده است. کشور ایران به دلیل برخورداری از آب و هوای مستعد به ویژه در مناطق شمالی کشور و به سبب وجود باران های فراوان در این منطقه از جمله تولید کنندگان برنج می باشد که عطر و طعم آن بی نظیر بوده و کیفیتی منحصر به فرد دارد.

هر ساله بخش قابل توجهی از زمین های شمالی ایران زیر کشت برنج می رود که ارقام گوناگونی دارد به طوری که برخی از ارقام برنج ایرانی جزء برترین نمونه های برنج شناخته می شود.

گونه های برنج ایرانی از نظر ری و قد کشیدن و هم از جهت طعم و عطر با هم تفاوت دارند که این خود عاملی تاثیر گذار بر قیمت نهایی آن می باشد.

کیفیت پخت این گونه برنج ها نیز متفاوت بوده و از این نظر برخی از آنها جزء پر فروش ترین ارقام برنج به شمار می روند. همین عامل یعنی کیفیت بالای پخت سبب شده است تا بسیاری از رستوران ها و مراکز تهیه کننده غذای آماده از برنج ایرانی درجه یک و مرغوب استفاده نمایند که این خود نوعی مزیت برای آنها به شمار رفته و موجب افزایش مشتریان آنها شده است.

برای تهیه بهترین نوع از برنج توصیه می شود که در زمان خرید در صورتی که برنج تازه است مدتی کنار گذاشته شود و به اصطلاح از برنج کهنه جهت پخت استفاده شود. این امر سبب می شود تا کیفیت برنج تهیه شده از نظر پخت در بهترین سطح ممکن باشد.

نحوه خرید برنج ایرانی خوب

نحوه خرید برنج ایرانی خوب از آن جا که برنج غذای اصلی ایرانیان را تشکیل می دهد بنابراین همواره تقاضای بالایی برای خرید و فروش ویژه برنج وجود دارد. این امر سبب شده است تا خریداران به دنبال تهیه مرغوب ترین نوع برنج ایرانی باشند.

به این منظور برای اطلاع از نحوه خرید برنج خوب توصیه می شود تا از چندین راهکار ساده استفاده شود. به عنوان مثال بو کردن برنج و تشخیص میزان عطر و طعم آن از عوامل مهمی است که در خرید مناسب و با کیفیت نقش مهمی ایفا می کند.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج معطر

قیمت خرید برنج از شالیکار

امروزه با افزایش قیمت برنج ایرانی، خریداران و تاجران برنج به دنبال خرید مستقیم برنج …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا