عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / قیمت انواع برنج ایرانی شالی

قیمت انواع برنج ایرانی شالی

قیمت انواع برنج ایرانی شالی در بازار ایران بسته به فاکتورهای زیادی که بر روی قیمت گذاری این ملزومات موثر هستند، متفاوت می باشد. در برخی از شهرستان های کشورمان که این محصول ها در حجم بالایی تولید و توزیع می شوند نرخ روز آنها بسیار ارزانتر از سایر مکان های دیگر است. بنابراین به طور کلی و مشخص نمی توان لیست قیمت ثابتی را برای این محصولات عنوان کرد.

قیمت انواع برنج ایرانی شالی

برنج ایرانی را چگونه نگهداری کنیم؟

برنج ایرانی را چگونه نگهداری کنیم؟ برنج یکی از ماده های غذایی مفیدی است که در تمامی خانه های ایرانی یافت می شود. زیرا اکثر غذاهای ایرانی با این محصول تهیه می گردند. بسیاری از شهرستان های ایران منبع کشت این نمونه هستند. در سالهای گذشته تنها مناطق شمالی ایران قادر به تولید این خوراکی بودند اما این روزها با توجه به پیشرفت تکنولوژی و امکانات اکثر مناطق ایران این محصولات را با درجه کیفی مختلف تولید می نمایند. برای عده ای از کسانی که این نمونه ها را خریداری می کنند این سوال پیش آمده که برنج ایرانی را چگونه نگهداری کنیم؟ برای پاسخ دادن به سوال این دسته از عزیزان در زیر به صورت مختصر در این باره صحبت می کنیم.

برای نگهداری کردن از این ماده غذایی که مستعد آفت نیز می باشد شیوه های زیادی وجود دارد که هر منطقه ای از آن استفاده می کند. به طور کلی بایستی این محصولات را در محیطی کاملا خشک و به دور از رطوبت نگهداری کرد. سعی کنید کیسه های برنج را با فاصله از زمین و دیوار قرار دهید. زیرا مانع نفوذ کردن رطوبت به محتویات کیسه شده و از ورود حشرات نیز جلوگیری خواهد کرد. این اقلام را می توان در ظروف هایی پلاستیکی، پارچه های تمیز، گونی هایی نخی، ظروف شیشه ای نگهداری کرد. برای استفاده کردن از ظروف های شیشه و پلاستیک بایستی کاملا تمیز و خشک بوده و از دربی محکم و بادوام برخوردار باشند.

شرکت توزیع برنج ایرانی شالی

شرکت توزیع برنج ایرانی شالی چند سالی می شود که شرکت توزیع برنج ایرانی شالی حجم بالایی از باکیفیت ترین نوع این نمونه ها را به صورت عمده با قیمتی ایده آل به بازارهای بین المللی ارسال می کند. با توجه به استقبال بی نظیر مردم کشورمان از این محصول تعداد توزیع کننده های این اقلام در شهرستان های مختلف روز به روز بیشتر می گردد. این موضوع باعث شده تا بتوان این ملزومات را با نرخی مقرون به صرفه تهیه کرد.

در سال جاری برخی از این شرکت ها بهترین نوع این محصول ها را به صورت مستقیم و بی واسطه با مناسب ترین قیمت ممکن در بسته بندی های چند کیلویی در اختیار خریدارهای خود قرار می دهند.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج معطر

قیمت خرید برنج از شالیکار

امروزه با افزایش قیمت برنج ایرانی، خریداران و تاجران برنج به دنبال خرید مستقیم برنج …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا