عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج خوشپخت / قیمت برنج خوشپخت لذیذ: فجر

قیمت برنج خوشپخت لذیذ: فجر

در سال های اخیر به خاطر قیمت مناسب برنج های خوشپخت لذیذ استقبال خوبی از آنها شده است. برنج پرمحصول فجر به عنوان یک برنج خوشپخت لذیذ برای رستوران ها با قیمت عالی از بازرگانی برنج توسکا عرضه می شود.

قیمت برنج خوشپخت فجر

برنج مارک خوشپخت

برنج های پرمحصول شمال از قبیل برنج فجر، شیرودی و ندا بخاطر کیفیت پخت خوبی که دارند به عنوان برنج خوشپخت ایرانی شناخته می شوند. به ویژه برنج فجر به دلیل استقبال زیاد از طرف رستوران ها و بخاطر نرمی بعد از پخت [نسبت به برنج های شیرودی و ندا] به عنوان برنج مارک خوشپخت لذیذ معرفی می شود.

برنج مارک خوشپخت

همچنین بخاطر استقبال زیاد مردم از برنج فجر این برنج به عنوان برنج خوشپخت لذیذ باب منزل در میان مردم جا افتاده است.

منظور از خوشپخت بودن صرفا وا نرفتن دانه های برنج و شفته نشدن آن است. و نه چیز دیگری.

می دانیم که بسیاری از برنج های دیگر از قبیل برنج طارم عطری یا برنج های کشت دوم از پخت بسیار عالی برخوردار هستند ولی اصطلاح برنج خوشپخت معمولا برای برنج های پرمحصول ایرانی به کار می رود و برای این نوع برنج ها رایج شده است.

قیمت برنج خوشپخت باب منزل

قیمت برنج خوشپخت باب منزل

اگر قرار باشد قیمت برنج های خوشپخت باب منزل را با برنج های کم محصول مقایسه کرده تا به قیمت تقریبی برنج خوشپخت برسیم، بدیهی است قیمت برنج های خوشپخت (پرمحصول) از قیمت برنج های کم محصول نیز کمتر است.

کیفیت برنج می تواند در تعیین قیمت همان برنج حیاتی باشد. در میان برنج های خوشپخت شمال، برنج فجر لذیذتر می باشد و به همین خاطر قیمت برنج خوشپخت فجر از بقیه برنج های خوشپخت بالاتر است.

فروش عمده برنج خوشپخت

فروش عمده برنج خوشپخت

به دلیل اینکه برنج های خوشپخت قیمت بسیار مناسبی دارند، در سال های اخیر سفارش برای این نوع برنج ایرانی بسیار بالا بوده است.

رستوران ها از برنج خوشپخت فجر به عنوان اصلی ترین برنج خود نام می برند زیرا فجر سوزنی نسبت به برنج های خوشپخت ندا و شیرودی ساعت های بیشتری بعد از پخت نرم می ماند و بعد از پخت به خوبی قد می کشد بدون اینکه اندکی شفته شد.

از برنج خوشپخت فجر شمال به عنوان برنج رستورانی نام برده می شود.

حال یک رستوران یا یک خریدار عمده برنج خوشپخت چگونه با اطمینان خاطر می تواند این برنج را تهیه و خریداری کند؟ آیا فروش عمده برنج خوشپخت در مراکز فروش عمده با تضمین خالص بودن صورت می گیرد؟

بازرگانی برنج توسکا واقع در روستای پهناب در مازندران با سابقه چندین ساله در خرید مستقیم انواع برنج های خوشپخت از کشاورزان همین روستا و با سورت و بسته بندی این برنج ها به کمک مجهزترین و مدرنترین دستگاه های سورتینگ آماده همکاری با تمامی رستوران های معتبر، فروشگاه های بزرگ و کوچک، ارگان های دولتی و خصوصی، بنکداران و …نیز می باشد.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

برنج مارک خوشپخت

خرید و قیمت برنج خوشپخت ایرانی

اگر برنج خوشپخت ایرانی ولی ارزان قیمت می خواهید این مقاله را از دست ندهید. …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا