عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / برنج سرلاشه / قیمت برنج سرلاشه طارم هاشمی

قیمت برنج سرلاشه طارم هاشمی

بازرگانی برنج توسکا با عرضه مستقیم برنج سرلاشه طارم هاشمی به خریداران برنج شکسته ایرانی با قیمت ارزان و به صورت مستقیم از کشاورز به عنوان بزرگترین عرضه کننده برنج لاشه طارم در استان مازندران میباشد.

برای دریافت قیمت روز برنج لاشه طارم با مدیرفروش توسکا تماس بگیرید تا خرید عمده برنج سرلاشه طارم هاشمی با قیمت مناسب تجربه کنید.

برنج سرلاشه طارم هاشمی معطر

شالی برنج طارم هاشمی پس از تبدیل شدن به برنج سفید در کارخانه سورتینگ با جداسازی دانه های سرشکسته از دانه های برنج کامل و بسته بندی مجزا به بازار فروش برنج سرلاشه طارم منتقل میشود.

برنج سرلاشه طارم هاشمی با همان کیفیت و عطر برنج طارم هاشمی میباشد و فقط از نظر سایز و اندازه و با یکدیگر متفاوت اند. از طرفی مصرف برنج شکسته سرلاشه به دلیل هضم راحت تر و قیمت مناسب تر در میان مشتریان برنج ایرانی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

برنج سرلاشه طارم هاشمی معطر

از برنج سرلاشه طارم در مصارف خانگی، آشپزخانه ها، تهیه انواع دسر و آش استفاده میشود.

خرید برنج لاشه طارم

در هنگام خرید هر نوع برنج ایرانی ابتدا توجه کنید که باید با شناخت کامل نسبت به انواع برنج اصیل ایرانی گام بردارید تا با خیال آسوده از مراکز خرید برنج لاشه طارم معطر را تهیه نمایید.

برنج سرلاشه طارم در مجموعه توسکا به صورت مستقیم از کشاورزان منطقه پهناب در شهرستان جویبار تهیه میشود چرا که در این منطقه بیشترین سطح زیر کشت برنج طارم هاشمی میباشد و این برنج به صورت کشت اول و کشت دوم در اوایل بهار و اواسط تابستان کشت میشود.

خرید برنج لاشه طارم

سرلاشه طارم هاشمی به صورت عمده و با قیمت مناسب در این مرکز برای خریداران برنج سرلاشه طارم تهیه میشود.

قیمت برنج سرلاشه طارم

برنج لاشه طارم هاشمی که به صورت خالص تهیه شود و سورت و بوجاری شده باشد، همچنین درضد برنج کامل در آن بالا باشد با قیمت گرانتری به فروش میرسد.

تفاوت برنج لاشه و سرلاشه طارم هاشمی در میزان درصد برنج کامل موجود در آن ها میشود. هر چه میزان برنج کامل بیشتر باشد برنج شکسته به برنج سرلاشه شناخته میشود.

قیمت برنج سرلاشه طارم

قیمت برنج سرلاشه طارم هاشمی نسبت به قیمت برنج طارم هاشمی ارزان تر است از این رو مشتریان برنج سرلاشه طارم معطر در بازار خرید و فروش برنج بسیار زیاد هستند.

برای دریافت قیمت روز برنج سرلاشه ایرانی به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کنید و یا از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

برنج سرلاشه ایرانی

خرید و قیمت برنج سرلاشه ایرانی

برای خرید برنج سرلاشه ایرانی میتوانید با مشاوران فروش توسکا تماس بگیرید و یا فروشگاه …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا