عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / لاشه برنج / قیمت برنج سرلاشه پرمحصول

قیمت برنج سرلاشه پرمحصول

برای دریافت قیمت برنج سرلاشه پرمحصول و خرید آن با نمایندگی برنج توسکا در شمال کشور تماس بگیرید تا این محصول را به قیمت عمده و ارزان دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره (۰۹۱۱۹۰۵۵۹۹۸) تماس برقرار کنید.

قیمت برنج سرلاشه پرمحصول

خرید برنج سرلاشه

با توجه به اینکه برنج به عنوان عضوی جدانشدنی از سفره های ایرانیان است و همچنین افزایش قیمت در بازار خرید و فروش برنج ایرانی، و کاهش قدرت خرید مصرف کنندگان را شاهد هستیم، خرید و فروش برنج سرلاشه افزایش یافت. برنج سرلاشه به دلیل هم تراز بودن با برنج کامل از نظر عطر و طعم مورد استقبال قرار گرفته است.

خریدار برنج سرلاشه باید به این نکته توجه کند که عطر برنج سرلاشه از برنج کامل همان نوع بیشتر خواهد بود و این امر به دلیل شکسته بودن برنج میباشد. همچنین در هنگام خرید برنج سرلاشه به نکات زیر توجه کنید:

۱) برنج سرلاشه باید عاری از برنج نرمه و ریز باشد.

۲) رنگ برنج سرلاشه باید روشن و شفاف باشد.

۳) در داخل گونی برنج نباید سنگ ریزه و برنج رنگی دیده شود.

۴) برنج بوی نم ندهد.

۵) یکدست بودن برنج و قاطی نبودن با انواع دیگر برنج سرلاشه بسیار مورد اهمیت است.

ما در مجموعه توسکا به شما اطمینان میدهیم که سفارشات شما در هر تناژی به صورت سالم و با کیفیت به دستتان میرسد و خریدی آسان و مطمئن را خواهید داشت.

انواع برنج سرلاشه پرمحصول

برنج سرلاشه

پس از انتقال شالی به کارخانه برنجکوبی و تبدیل آن به برنج سفید، ۲ نوع برنج از کارخانه خارج میشود؛ ۱) برنج کامل ۲) برنج شکسته

برنج سرلاشه نوعی از برنج شکسته میباشد که از برنج نیم دانه کمی بلندتر است، به طوریکه میتوان گفت برنج سرلاشه نوعی برنج کامل است که لبه های آن شکسته شده است.
با توجه به اینکه انواع برنج پرمحصول که در شمال کشور کشت میشود، انواع برنج سرلاشه پرمحصول نیز در این مناطق یافت میشود. از پرکاربردترین برنج های سرلاشه پرمحصول میتوان به برنج سرلاشه فجر، برنج سرلاشه شیرودی و برنج سرلاشه ندا نام برد که دو نوع اول فراوانی بیشتری دارند.

قیمت برنج لاشه فجر

قیمت برنج سرلاشه

برنج فجر به دلیل عطر و پخت مناسب در میان انواع برنج پرمحصول مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است از این رو برنج لاشه فجر نیز پرفروش خواهد بود.

به دلیل شکسته بودن برنج لاشه فجر به قیمت ارزانتری نسبت به برنج کامل فجر به فروش میرسد. برای دریافت قیمت روز برنج لاشه پرمحصول به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کرده و یا با استفاده از راه های ارتباطی زیر با مدیرفروش مجموعه توسکا تماس بگیرید تا به صورت رایگان به شما مشاوره خرید این محصول را ارائه دهیم.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروش برنج شیرودی

خرید اینترنتی برنج لاشه معطر

برای خرید برنج لاشه معطر طارم از شمال کشور باید به مرکز فروش برنج توسکا …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا