عرضه برنج شمال
جمعه , آذر ۵ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم / قیمت برنج طارم شمال| کیسه ۱۰ کیلویی

قیمت برنج طارم شمال| کیسه ۱۰ کیلویی

خرید انواع برنج شمال در مجموعه برنج توسکا برای مشتریان برنج شمال فراهم شده است. این مجموعه با عرضه مستقیم انواع برنج اصیل شمال به مشتریان افتخار کسب رضایت ۱۰۰ درصدی از مشتریان برنج ایرانی را دارد.

قیمت برنج طارم شمال| کیسه 10 کیلویی

جهت خرید و دریافت قیمت برنج طارم شمال و انواع برنج طارم شمالی با مشاورین فروش مجموعه توسکا تماس بگیرید.

برنج طارم عطری درجه یک شمال

در میان انواع برنج اصیل ایرانی برنج های شمال کشور به عنوان عطری ترین و درجه یک ترین برنج ایرانی تلقی میشوند. انواع برنج طارم شمال با نام های گوناگونی همچون برنج طارم محلی، برنج طارم هاشمی و برنج طارم استخوانی شناخته میشوند.

استان مازندران به عنوان بزرگترین تولید کننده برنج شمال انواع برنج طارم عطری درجه یک را به صورت کاملا ارگانیک کشت مینمایند. کشاورزان استان مازندران این محصول را به صورت کشت اول و کشت دوم در دو نوبت سال زراعی کشت مینمایند.برنج طارم عطری درجه یک شمال

برنج طارم عطری درجه یک در استان مازندران با نام برنج طارم کشت اول و برنج طارم کشت دوم در بازار خرید و فروش برنج ایرانی یافت میشود. برنج طارم کشت اول در اردیبهشت ماه کشت شده و در مرداد ماه برداشت میشود.

برنج طارم کشت دوم یا طارم دونوج نیز در مرداد ماه کشت شده و در آبان ماه برداشت میشود. برنج کشت دوم طارم نسبت به کشت اول طارم عطر و پخت بسیار بهتری دارد و از این رو با کیفیت بالاتری میباشد.

یکی از برجسته ترین ویژگی های برنج طارم این است که تا ساعت ها  ازپس پخت نرمی و طعم خوب خود را حفظ میکند و برای خوردن مناسب باشد. به طور کلی برنج طارم یکی از بهترین و خوشپخت ترین انواع برنج ایرانی است که در سال های اخیر در بازار برنج یافت میشود.

قیمت برنج طارم عطری کیسه ۱۰ کیلویی

برنج های ایرانی در مقایسه با انواع خارجی دارای قیمت بالاتری هستند. در میان انواع برنج های ایرانی نیز قیمت برنج طارم به دلیل کیفیت عالی از سایر ارقام برنج بالاتر است و با وجود قیمت بالاتر تقاضا برای خرید آن بسیار بالاست.

برنج طارم عطری یکی از پرطرفدارترین انواع برنج در ایران می باشد، که بخاطر عطر و طعمی که دارد، توانسته است نظر خریداران متعددی را به سمت خود جلب کند، بازار خرید و فروش این برنج رونق خوبی دارد، به همین جهت تاجران و خریداران برنج در شهرستان ها به دنبال اطلاع از قیمت برنج طارم به صورت دقیق می باشند.

قیمت برنج طارم عطری کیسه 10 کیلویی

حجم تولید سالانه و منطقه کشت برنج نیز از جمله مهم ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گذاری برنج طارم می باشد، همچنینی دقت داشته باشید که قیمت برنج طارم نو به نسبت کهنه کمتر می باشد.

بنابراین نمی توان قیمت برنج طارم شمال را به صورت دقیق بیان کرد و بهترین راه برای اطلاع از قیمت برنج طارم شمالی، برقراری ارتباط با کشاورز و فروشنده عمده این محصول است، از این رو می توانید با مدیر فروش توسکا تماس بگیرید تا از قیمت روز برنج طارم اطلاع یابید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت برنج طارم مازندران ۱۴۰۰

قیمت روز برنج های شمالی به ویژه قیمت برنج طارم مازندران در سال ۱۴۰۰ از …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا