عرضه برنج شمال
شنبه , آذر ۶ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم هاشمی / قیمت برنج طارم هاشمی درجه ۱

قیمت برنج طارم هاشمی درجه ۱

خرید برنج طارم هاشمی درجه ۱ در تناژ بالا در بازرگانی برنج توسکا برای خریداران برنج عمده شمال فراهم شده است. اگر شما خریدار برنج شمال به دنبال محصولی خوشپخت و خوش عطر هستید که قیمت مناسبی داشته باشد برنج طارم هاشمی معطر مازندران بهترین گزینه برای خرید میباشد.

قیمت برنج طارم هاشمی درجه 1

عرضه برنج طارم هاشمی معطر

برنج طارم هاشمی از برنج های کیفی و معطر ایرانی میباشد که بیشتر در شمال کشور و به ویژه استان مازندران کشت میشود. این برنج خوش عطر و خوشپخت ایرانی به صورت عمده در این استان کشت میشود.

برنج طارم هاشمی مازندران در دو نوبت کشت اول و کشت دوم کشت میشود. کشت اول برنج طارم هاشمی در اوایل بهار انجام شده و در تیرماه برداشت میشود و سپس کشت دوم طارم هاشمی توسط کشاورزان در اوایل تابستان انجام شده و در مهرماه و آبان ماه برداشت میشود.

عرضه برنج طارم هاشمی معطر

برنج طارم هاشمی درجه یک به عنوان برنج خوشپخت و خوش عطر ایرانی شناخته میشود. بازرگانی برنج توسکا به عنوان بزرگترین عرضه کننده برنج طارم مازندران این محصول را به صورت عمده و جزئی به مشتریان ارائه میدهد.

خرید برنج طارم هاشمی درجه ۱ شمال

بازار خرید و فروش عمده برنج طارم هاشمی در استان های شمال کشور در فصل برداشت برنج شمال به صورت گسترده برقرار میباشد. بهتر است برای خرید برنج طارم هاشمی درجه ۱ و صادراتی به مراکز فروش معتبر در استان مازندران مراجعه نمایید.

خرید برنج طارم معطر شمال به صورت عمده از کشاورز بهترین راه برای خرید برنج با قیمت ارزان میباشد.

خریدار عمده برنج طارم هاشمی برای خرید برنج خالص شمال با قیمت مناسب باید به مرکز فروش برنج شمال مراجعه نماید. خرید برنج به صورت مستقیم از کشاورز و شالیکار در این مراکز فراهم شده است تا خرید مقرون به صرفه را به مشتریان برنج شمال ارائه دهند.

خرید برنج طارم هاشمی درجه 1 شمال

خرید عمده برنج طارم هاشمی درجه ۱ شمال برای تاجران برنج ایرانی آسان نخواهد بود. مرکز فروش برنج شمال که قابل اطمینان و معتبر باشد با اندکی تحقیق و بررسی قابل جستجو میباشد.

بازرگانی برنج توسکا مرکز فروش انواع برنج شمال از جمله برنج طارم هاشمی میباشد که با فروش عمده محصولات به صورت خالص آماده همکاری با تاجران و خریداران برنج ایرانی در سراسر کشور میباشد.

قیمت برنج طارم هاشمی ۱۴۰۰

قیمت روز برنج شمال با توجه به میزان عرضه و تقاضا در بازار برنج تغییر می یابد. معمولا در فصل برداشت برنج یعنی تابستان هر سال میزان عرضه در بازار برنج شمال افزایش می یابد در نتیجه قیمت برنج طارم هاشمی معطر کاهش می یابد.

قیمت برنج طارم هاشمی ۱۴۰۰ با برداشت برنج تازه طارم هاشمی در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری داشته است. از طرفی با گذشت زمان قیمت برنج افزایش یافته و میزان تقاضا در بازار کاهش یافت.

قیمت برنج طارم هاشمی 1400

خرید برنج از کشاورز به صورت خالص سبب میشود تا برنج را با قیمت ارزانتری تهیه نمایید. از طرفی با خرید برنج طارم هاشمی از شمال کشور میتوانید این محصول را در هر تناژی و در هر موقع از سال با قیمت مناسب تهیه نمایید.

با توجه به نوسانات بازار برنج شمال برای اطلاع از قیمت برنج طارم هاشمی امروز به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کرده و برای ثبت سفارش خود با مدیرفروش این مجموعه تماس بگیرید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج ایرانی

قیمت برنج طارم هاشمی کشت اول

بازار خرید و فروش برنج طارم هاشمی کشت اول به صورت عمده در استان مازندران …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا