عرضه برنج شمال
دوشنبه , دی ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم هاشمی / قیمت برنج طارم هاشمی در مازندران

قیمت برنج طارم هاشمی در مازندران

خرید برنج طارم هاشمی در شمال کشور به ویژه در استان مازندران به صورت عمده و جزئی قابل انجام میباشد. با توجه به تولید گسترده برنج طارم هاشمی مازندران امکان خرید برنج طارم هاشمی با قیمت ارزان فراهم شده است.

قیمت برنج طارم هاشمی در مازندران

خرید برنج طارم هاشمی کشت اول مازندران

برنج طارم هاشمی که از ارقام برنج کیفی و معطر ایرانی میباشد در مقایسه با برنج های پرمحصول از عطر و پخت ویژه ای برخوردار است و پس از پخت ری بسیار مناسبی دارد.

اگر قصد خرید برنج طارم هاشمی درجه یک و معطر را دارید بهتر است در فصل برداشت این برنج را به صورت تازه تهیه کنید تا برنج معطر و خوشپخت طارم هاشمی را به قیمت ارزان تر تهیه نمایید.

بازار داغ خرید و فروش برنج طارم هاشمی ممتاز در فصل برداشت این برنج یعنی اواسط تابستان به راه است. تاجران و فروشندگان برنج در شمال کشور با خرید عمده برنج کشاورزان در فصل برداشت، قیمت برنج طارم هاشمی معطر را در فصل برداشت برنج تعیین میکنند.

خرید برنج طارم هاشمی کشت اول مازندران

خرید اینترنتی و حضوری برنج طارم هاشمی مازندران در بازرگانی برنج توسکا با قیمت ارزان فراهم شده است. برنج طارم هاشمی عطری با پخت مناسب و عطر و طعم عالی برای مصارف خانگی، ادارات، رستوران ها، هتل ها و … بسیار مناسب است.

از بهترین گونه برنج های طارم عطری درجه یک شمال را میتوانید از توسکا تهیه کنید. برنج طارم محلی و طارم هاشمی از معطر ترین برنج های طارم در شهرستان جویبار میباشند که مورد استقبال مشتریان قرار گرفته اند.

بازرگانی برنج توسکا به عنوان مرکز عرضه عمده برنج طارم هاشمی در استان مازندران با سابقه طولانی در حفظ اعتماد مشتریان با عرضه برنج خالص و ناب شمال، آماده همکاری با فروشگاه ها، مراکز خرید، ارگان های دولتی، رستوران ها و… میباشد.

قیمت برنج طارم هاشمی ممتاز کیسه ۱۰ کیلوگرمی

مهم ترین فاکتور تاثیر گذار بر روی قیمت برنج طارم هاشمی مازندران، میزان کشت سالیانه و نرخ دستمزد کارگران و کارخانه میباشد. زیرا به طور کلی کیفیت برنج طارم هاشمی در طول سال های متوالی کمترین تغییر را خواهد داشت.

بیشترین تغییر قیمت مربوط به میزان کشت سالیانه کشاورزان و نرخ هزینه های آن ها میباشد. کیفیت بالا در پخت، عطر و طعم عالی و ماندگاری بالا در طارم هاشمی کشت اول سبب شده است تا قیمت برنج طارم هاشمی کشت اول نسبت به برنج های دیگر بیشتر باشد.

قیمت برنج طارم هاشمی ممتاز کیسه 10 کیلوگرمی

در استان مازندران کشت دوم برنج طارم هاشمی هم صورت می گیرد که از لحاظ کیفیت، عطر و طعم بهتر از کشت اول این برنج می باشد و قیمت آن از طارم هاشمی کشت اول بالاتر میباشد.

هر سال در مناطق مختلف شمال کشور، دولت اقدام به برنج قیمت گذاری انواع برنج از جمله برنج طارم هاشمی برای خرید و فروش می کند اما بر اساس تجربیات می توان گفت که نرخ های اعلام شده از سمت دولت قابل اطمینان نمی باشند و مهم ترین و اثرگذارترین چیز در قیمت برنج در واقع میزان عرضه و تقاضای بازار این محصول می باشد.

در کمال تاسف امروزه اعتماد خریداران به فروشندگان برنج بسیار کم و سخت شده است. چرا که برخی از فروشندگان به دلیل سودجویی بیشتر، برنج اعلا و  با کیفیت ایرانی را با برنج های بی کیفیت و ارزان قیمت و بعضا خارجی مخلوط می کنند و با قیمتی بیشتر از قیمت واقعی به خریدار ارائه می کنند.

قیمت روز برنج طارم هاشمی به عوامل مختلفی مثل کیفیت برنج، کهنه و تازه بودن برنج، بوجاری بودن و سورت شدن و حاوی نیم دانه بودن آن بستگی دارد. خود برنج طارم با توجه به کیفیت بالایی که دارد، در رده برنج ‌های قیمت بالای بازار محسوب می شود و بعد از برنج ‌های دم‌ سیاه و برنج هاشمی گیلان در لیست قیمت ها قرار می گیرد.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروشگاه برنج طارم هاشمی توسکا

بازرگانی برنج توسکا به عرضه مستقیم برنج طارم هاشمی توسکا به مشتریان این امکان را …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا