عرضه برنج شمال
سه شنبه , مهر ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم هاشمی / قیمت برنج طارم هاشمی کشت اول

قیمت برنج طارم هاشمی کشت اول

بازار خرید و فروش برنج طارم هاشمی کشت اول به صورت عمده در استان مازندران در تمام فصول سال پررونق است. از این رو خریدار برنج طارم هاشمی میتواند برای تهیه این محصول در هر زمان از سال، آن را از بازرگانی برنج توسکا تهیه نماید.

قیمت برنج طارم هاشمی کشت اول

کشت اول برنج طارم هاشمی

برنج طارم هاشمی از برنج های بسیار معروف در استان مازندران میباشد. این برنج با عطر و طعم بسیار  عالی و همچنین کیفیت مناسب در پخت سبب شده است تا مشتریانی زیادی در میان انواع برنج ایرانی داشته باشد.

ظاهر برنج طارم هاشمی شبیه به سایر برنج های طارم میباشد و شکلی کشیده و قلمی دارد، از این رو به خوبی قد میشکد و ری میکند.

کشت اول برنج طارم هاشمی

این برنج تراریخته نیست و به صورت کاملا ارگانیک تهیه میشود از این رو پس از پخت به خوبی تا چند روز نرم میماند و ماندگاری بالایی دارد. در استان مازندران این برنج در دو نوبت کشت میشود بنابراین با نام های برنج طارم هاشمی کشت اول و برنج طارم هاشمی کشت دوم شناخته میشوند.

کشت اول برنج طارم هاشمی در فروردین ماه انجام شده و در تیرماه و اوایل تابستان برداشت میشود. سپس کشاورزان اقدام به کشت برنج در نوبت دوم مینمایند. این دو برنج هر دو از بذر برنج طارم هاشمی میباشند و فقط در عطر و پخت کمی متفاوت اند.

قیمت خرید برنج طارم هاشمی کشت اول

برنج طارم هاشمی کشت اول از برنج های کیفی و پرطرفدار ایرانی میباشد که به سبب عطر، طعم و کیفیت پخت مشتریان خاص خود را دارد. از این رو برای خریداران برنج طارم هاشمی اطلاع از قیمت دقیق برنج طارم هاشمی اعلا از تولید کننده و مراکز فروش که برنج طارم هاشمی را به صورت مستقیم از کشاورز تهیه میکنند بسیار مهم است.

قیمت برنج طارم هاشمی ۱۴۰۰ با افزایش چشمگیری رو به رو شده است این امر به سبب تورم بالا در سال های اخیر، خشکسالی، افزایش قیمت سم و کود، افزایش حقوق کارگران و… روی داده است.

قیمت خرید برنج طارم هاشمی کشت اول

مجموعه توسکا با ارائه برنج سرلاشه و لاشه طارم هاشمی به مشتریان برنج طارم هاشمی این امکان را میدهد تا طعم این برنج را با صرف هزینه کمتر بچشند.

در بازرگانی برنج توسکا برنج طارم هاشمی کشت اول به صورت مستقیم از کشاورزان زحمتکش و نامی روستای پهناب تهیه میشود. سپس به کارخانه سورتینگ منتقل شده و با بسته بندی در کیسه های نخی ۱۰ کیلوگرمی به بازار فروش عرضه میشود.

اگر به دنبال دریافت قیمت روز برنج طارم هاشمی درجه یک هستید بهتر است به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کرده و یا از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش برنج طارم هاشمی| کیسه ۱۰ کیلویی

فروش عمده برنج طارم هاشمی به صورت مستقیم از شمال کشور به سایر شهرها با …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا