عرضه برنج شمال
سه شنبه , مهر ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج فجر / قیمت برنج فجر معطر ممتاز

قیمت برنج فجر معطر ممتاز

فروش برنج فجر معطر ممتاز در نمایندگی های فروش معتبر شمال کشور به صورت عمده و در تناژ بالا انجام میشود. خریداران برنج فجر گرگان عطری برای تهیه برنج معطر فجر میتوانند با مدیرفروش توسکا تماس بگیرند.

قیمت برنج فجر معطر ممتاز

برنج فجر معطر ممتاز

برنج فجر معطر از بیشتر در استان های گلستان و مازندران کشت میشود. برنج فجر ظاهری لاغر و کشیده به شکل خنجر دارد این برنج با نام برنج فجر سوزنی نیز شناخته میشود.

برنج فجر از برنج های پرمحصول ایرانی میباشد که در شمال کشور کشت میشود. این برنج ایرانی با پخت مناسبی که دارد در میان برنج های ایرانی بسیار پرطرفدار میباشد. از طرفی برنج معطر فجر برای طبخ در رستوران ها، آشپزخانه ها، هتل ها، مصارف خانگی و غیره مناسب است.

برنج فجر معطر ممتاز

خرید برنج فجر معطر اعلا

خریدار برنج فجر برای خرید عمده فجر معطر باید با شناخت کامل از این محصول اقدام به خرید نماید. وجود واسطه و دلال در بازار خرید و فروش برنج ایرانی سبب شده است تا تهیه برنج خالص و یکدست برای خریداران کمی مشکل شود.

از این رو بهتر است با گسترش دانش خود در زمینه شناخت انواع برنج ایرانی اقدام به خرید نمایید. بازار فروش انواع برنج ایرانی در شمال کشور به صورت مستقیم از کشاورز برای مشتریان برنج ایرانی خرید را آسانتر نموده است. چرا که با خرید عمده برنج فجر از مراکز قابل اطمینان در شمال کشور میتوانید از کیفیت و خالص بودن برنج اطمینان داشته باشید.

برای فروش برنج فجر در شهرستان ها ابتدا بهتر است که این محصول را از مراکز تولید آن خریداری نمایید و با خرید عمده برنج فجر آن را به صورت خالص و یکدست به مشتریان ارائه دهید.

خرید برنج فجر معطر اعلا

قیمت برنج فجر معطر

برای اطلاع از قیمت روز برنج فجر معطر به صورت مستقیم از مراکز فروش برنج شمال اقدام به جستجو نمایید. قیمت برنج فجر در مقایسه با برنج های کیفی ایرانی همچون برنج طارم ارزان تر است و این امر به سبب عطر ضعیف تر این برنج میباشد.

با این حال برنج فجر در میان برنج های پرمحصول ایرانی عطر خوبی دارد از این رو بازار فروش برنج فجر در تمامی طول سال پررونق است.

در بازار خرید و فروش برنج ایرانی برنج های پرمحصول به قیمت ارزانتری یافت میشوند از طرفی اگر شما این محصول را از مرکز تولید و فروش در شمال کشور خریداری کنید میتوانید با قیمت ارزان تری آن را تهیه کنید.

قیمت برنج فجر معطر

برنج فجر ارزان قیمت بهترین انتخاب برای خرید برنج ایرانی ارزان است. بنابراین تمامی اقشار جامعه با هر بودجه مالی که داشته باشند میتوانند این محصول را تهیه نمایند و از طعم دلچسب برنج شمال بهره ببرند.

برای دریافت قیمت برنج فجر اعلا به صورت مستقیم با مدیرفروش توسکا تماس بگیرید تا مشاوره رایگان خرید این محصول را دریافت نمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

فروشگاه اینترنتی برنج فجر سوزنی

بازار خرید و فروش برنج فجر سوزنی در استان های شمالی از جمله استان گلستان …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا